Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Blogio šnabždesys

Blogio šnabždesys

10,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 448
  • ISBN 9786094444593

Knygos „Blogio šnabždesys“ aprašymas

Miške aptinkamos 6 nupjautos rankos, sudėtos paslaptingu ratu ir užkastos. Panašu, kad penkios iš jų priklauso dingusioms mergaitėms nuo 8 iki 18 metų. Šeštoji dar neidentifikuota. Dar blogiau, kad mergaičių kūnų, gyvų ar mirusių, niekur nerasta.

 

Pagrindiniai tyrėjai Mila Vaskez, garsi specialistė, ir Goranas Gavila, bauginančiai įžvalgus kriminologas, pasineria į bylą. Jie įsitikinę, kad turi tinkamą įtariamąjį, kol neaptinka jokio ryšio tarp jo ir visų pagrobimų, išskyrus pirmąjį. Antrojo dingusio vaiko byloje įrodymai nukreipti visai kita linkme ir kelia daugiau klausimų nei atsakymų.

 

Vaskez ir Gavila pradeda abejoti, ar jie nebuvo pasitelkti, kad prisiimtų atsakomybę už beveik beviltišką bylą. Ar visa tai – tik atsitiktinumas? Apsėsti bylos, kuri darosi vis painesnė ir intensyvesnė, Gavila ir Vaskez supranta, kad jų gyvenimai vis labiau priklauso vienas nuo kito.

 

Autorius Donato Carrisi studijavo teisės mokslus, specializavosi kriminologijos ir etologijos srityse. „Blogio šnabždesys“, Europoje tapęs sensacingu bestseleriu, yra retas kūrinys: verčiantis susimąstyti ir klausimus provokuojantis trileris. Knyga išversta į daugiau nei 20 kalbų ir puikiai įvertinta kritikų.


Donato Carrisi (g. 1973 m. kovo 25 d.) - italų rašytojas, režisierius ir scenaristas. Jis pelnė 2018 m. "David di Donatello" apdovanojimą kaip geriausias naujasis režisierius. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti