Dekonstruok save

17,43€
24,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Jay Samit
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 241
  • ISBN 9786094206870

Knygos „Dekonstruok save“ aprašymas

„48 valandos – tiek laiko reikia užaugti naujam milijardieriui. Tave skiria tik 5 žingsniai nuo asmeninės transformacijos.“ – Jay Samit.

Jay Samit yra dinamiškas serijinis verslininkas, technologijų profesorius, plačiai žinomas kaip vienas iš pasaulyje pirmaujančių inovacijų ekspertų ir milijardų dolerių vertės verslų konsultantų.

Per savo karjerą jis pritraukė daugiau nei 800 milijonų dolerių investicijų startuoliams ir savo sukurtą dekonstravimo metodą sėkmingai taiko tiek startuoliams, tiek verslo gigantams, kaip „American Express“, „Clinigue“, „Coca Cola“, „Disney“, „Ford“, „Intel“, „LinkedIn“, „McDonalds“, „Microsoft“, „Proctor&Gamble”, „Starbucks“, „Unilever“ ir kt.

Jo partnerių ir klientų sąraše Bill Gates, Steven Spielberg, Steve Jobs, Reid Hoffman, David Gaffen, Richard Branson, Paul Allen, Pierr Omiduar ir kiti.

Autorius knygoje atskleidžia, kaip konkrečios strategijos, padedančios įmonėms klestėti, gali būti taikomos individualiai, siekiant padėti kiekvienam žmogui pasiekti sėkmę ir ilgalaikę gerovę, nepriklausomai nuo jo esamos padėties šiuo momentu.

Jay Samit dalindamasis asmenine patirtimi bei aprašydamas novatorių, rinkos lyderių, įskaitant Ričardą Bransoną, Steve Jobsą, Eloną Muską, „YouTybe“, „Cirque du Soleil, „McDonald‘s“ ir kt., istorijas, parodo kaip lengvai įžvelgti problemose galimybes, dekonstruoti rinkas ir pasinaudoti proga klestėti ir pasiekti neįtikėtinų rezultatų.

Ši knyga yra skirta visiems, turintiems noro pakeisti save, savo karjerą, o gal net visą pasaulį, bet nežinantiems nuo ko pradėti.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti