Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Doriano Grėjaus portretas

Doriano Grėjaus portretas

Internetu:
10,16€
Knygyne:
12,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Oscar Wilde
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9789955135746

Knygos „Doriano Grėjaus portretas “ aprašymas

„Doriano Grėjaus portretas“ – vienintelis išspausdintas Oskaro Vaildo romanas. Pirmą kartą išleistas 1890 m. žurnale „Lippincott’s Monthly Magazine“. Autorius kūrinį parašė per 3 savaites. Po romano publikavimo kilo skandalas – „Doriano Grėjaus portretą“ reikalauta uždrausti, o autorių nuteisti už amoralaus gyvenimo būdo propagavimą. Tačiau skaitytojų tarpe jis buvo ir išlieka populiarus. Pats Doriano Grėjaus vardas dažnai naudojamas kaip amžinos jaunystės sinonimas.

Romane pasakojama apie jauną aristokratą Dorianą Grėjų, kuris dėl savo nuostabaus grožio ir amžinos jaunystės išsižadėjo sielos. Dorianas tapo nemirtingas... Tačiau nemirtingumas turi savo kainą.

Kūrinyje veikia 3 protagonistai. O. Vaildas juos apibūdino kaip 3 savo atspindžius: Bezilis – kokiu vaizduoja save, Henris – kokiu jį vaizduoja kiti, Dorianas – kokiu norėtų būti. Dorianas Grėjus – žavus ir narcisistiškas jaunuolis, savo gyvenimu bandąs patirti hedonizmo idėją. Bezilis Holvardas – konservatyvus ir nuobodokas menininkas, kuriam Dorianas tapo įkvėpimo šaltiniu. Lordas Henris Votonas – dekadentiškas dendis, moralės kritikas, hedonizmo propaguotojas, fin de siècle laikotarpio žmogus.

Visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvoje, romanas sėkmingai inscenizuotas ir ekranizuotas daugelį kartų, taip pat išleista audioknygų.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti