Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Dviese

Dviese

Internetu:
17,81€
Knygyne:
20,95€

Apie

Skaitytojų pamėgto amerikiečių rašytojo Nicholo Sparks romanas „Dviese“ pasakoja apie besąlygišką meilę ir riziką, kuriai tenka ryžtis, kai gyvenimas atima viską, ką turėjai brangiausio. 32-ejų Raselas Grinas ga...
Leidykla: Balto

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 640,00
  • Leidykla Balto
  • ISBN 9786098233117

Knygos „Dviese“ aprašymas

Skaitytojų pamėgto amerikiečių rašytojo Nicholo Sparks romanas „Dviese“ pasakoja apie besąlygišką meilę ir riziką, kuriai tenka ryžtis, kai gyvenimas atima viską, ką turėjai brangiausio.

32-ejų Raselas Grinas gali tik džiaugtis gyvenimu. Jis turi nuostabią žmoną, žavią šešerių dukrelę, sėkmingą karjerą reklamos versle ir prabangius namus Šarlotėje. Toks gyvenimas – tikra svajonė, kurią įgyvendinant svarbiausias vaidmuo tenka Raselo žmonai Vivijanai. Tačiau pamažu po spindinčia tobulo gyvenimo išore ima ryškėti tamsios dėmės. Raselą gerokai pritrenks suvokimas, kad viskas, ką jis priėmė neklausinėdamas ir tikėdamas, jog to nusipelnė, staiga ims slysti iš po kojų.

Ir staiga vos per kelis mėnesius Raselo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – jis netenka darbo, žmonos ir priverstas vienas rūpintis dukra. Jam itin sunkiai sekasi priimti naują gyvenimą, o dar sunkiau - kažką daryti. Vis dėlto Raselas ryžtasi imtis veiksmų ir leidžiasi į bauginančia išgyvenimo ir pokyčių kelionę, kurioje teks pasitikrinti savo galimybes ir emocinę stiprybę. Galbūt jis ras laimę ten, kur kažkada net neįsivaizdavo ieškosiąs. Jis supranta, kad svarbiausia nuo pasaulio negandų apsaugoti dukterį.

Kai netikėtas susitikimas priverčia Raselą vėl patikėti meile, jis priima tai su jauduliu ir susidomėjimu. Netrukus Raselas supras, kad besąlygiška meilė yra dovanojama, o ne uždirbama.

„Dviese“ yra audringa istorija apie sugriautus santykius. N. Sparks kviečia skaitytojus į kelionę, kur teks akis į akį susidurti su rizika ir nauda. Jis įvaldė meilės meną, nesvarbu, ar rašytų apie švelnumą tarp vyro ir žmonos, ar apie tėvo ir dukters artumą.“
Associated Press

„Dviese“ giliai jaudinanti istorija ne tik apie tėvo ir dukters meilę, bet ir apie šeimos stiprybę ir drąsą, kurią privalome surasti susidurę su nežinomybe.“
Booklist, starred review

„Nicholas Sparks emociškai galingame romane vėl kuria magiją... Tai viena tų reto grožio istorijų ir atrodo, kad kol kas tai vienas geriausių N. Sparks darbų.“
RT Book Reviews

Nicholas Sparks (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytojas, parašęs penkiolika New York Times bestselerių. Jo knygos verčiamos į 50 pasaulio kalbų, parduota daugiau nei 100 milijonų egzempliorių. Labiausiai skaitytojų ir kritikų liaupsintos jo knygos tapo filmais. Tai – pirmoji išspausdinta jo knyga „Užrašų knygelė“, taip pat „Naktys Rodantėje“, „Brangusis Džonai“, „Paskutinė daina“, „Žinutė butelyje“.
„Dviese“ yra dvidešimtoji autoriaus knyga.  
N. Sparksas drauge su žmona, trimis sūnumis ir dvynėmis dukterimis gyvena Šiaurės Karolinoje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai