Dželsominas melagių šalyje

20,74€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
24,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Gianni Rodari
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9786090153345

Knygos „Dželsominas melagių šalyje“ aprašymas

Nuo 6 metų

Dželsominas turi tokį neįtikėtinai stiprų balsą, kad mokykloje nuo jo dūžta langų stiklai, o namie, pasakojant apie tai, kas nutiko mokykloje, – net dvylika stiklinių. Užaugęs dėl savo ypatingo gebėjimo jis tampa atstumtuoju ir nusprendžia palikti namus – gal pavyks ką naudingo nuveikti su savo balsu pasaulyje. Bekeliaudamas Dželsominas atklysta į keistą šalį, kurioje valdovo paliepimu viskas veikia atvirkščiai ir draudžiama sakyti tiesą. Dželsominas nepakantus melui, tad padedamas naujų draugų siekia nuversti engėją valdovą ir padėti įsigalėti sąžiningumui.

Rodario knygos ne tik teikia skaitymo malonumą ir pasimėgavimą autoriaus išradingumu, bet ir parodo, kad galiausiai laimi pasiaukojimas, kilnumas ir draugystė.


„Dželsominas melagių šalyje“:

• vaikų literatūros klasika;

• kviečia kitaip pažvelgti į pasaulį ir kelia aktualų klausimą: o kas būtų, jei gyventume melagių šalyje?

• lavina vaizduotę ir skatina kūrybiškumą;

• teikia skaitymo malonumą ir leidžia mėgautis autoriaus išradingumu.


Džanis Rodaris (1920–1980) – mokytojas, žurnalistas ir rašytojas, garsus visame pasaulyje, įnešęs į vaikų literatūrą naujų vėjų. Jo sukurti netipiški personažai, nenuspėjami įvykiai liudija neišsenkantį rašytojo kūrybingumą, perpintą su taikliu tikrovės stebėjimu. Rodario knygos išverstos į daugelį kalbų ir gavusios ne vieną apdovanojimą, iš kurių svarbiausias – 1970-aisiais rašytojui įteikta H. K. Anderseno premija.


Iliustravo Valeria Petrone

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti