Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Faktų galia

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 400
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094663420

Knygos „Faktų galia“ aprašymas

Kai mums užduodami paprasti klausimai apie pasaulines tendencijas – kiek procentų pasaulio gyventojų gyvena skurde, kodėl pasaulyje daugėja žmonių, kiek mergaičių baigia mokyklą – sistemingai atsakome klaidingai. Taip klaidingai, kad atsitiktinai atsakymus pasirinkusi šimpanzė nuolat aplenkia mokytojus, žurnalistus, Nobelio premijos laureatus ir investicijų bankininkus.

 

Knygoje „Faktų galia“ pateikiamas naujas radikalus paaiškinimas, kodėl taip atsitinka. Čia atskleidžiama 10 instinktų, kurie iškreipia mūsų požiūrį – nuo mūsų polinkio skirstyti pasaulį į dvi stovyklas (dažniausiai tai būna tam tikra mūsų ir versija), nuo to, kaip gebame naudotis žiniasklaida (kurioje vyrauja baimė), iki to, kaip suvokiame pažangą (tikėdami, kad dauguma dalykų blogėja). Mūsų problema ta, kad nežinome, ko nežinome, ir net mūsų spėjimai yra paremti nesąmoningais bei nuspėjamais šališkumais.

 

Pasirodo, kad pasaulio būklė, nepaisant visų jo trūkumų, yra daug geresnė, nei mums atrodo. Tai nereiškia, kad nėra realių rūpesčių. Tačiau kai nuolat dėl visko nerimaujame, užuot priėmę faktais pagrįstą pasaulėžiūrą, galime prarasti gebėjimą sutelkti dėmesį į dalykus, kurie mums kelia didžiausią grėsmę.

 

Hans Rosling, Ola Rosling ir Anna Rosling Rönnlund parašė įkvepiančią ir atradimų kupiną, pilną gyvų anekdotų ir jaudinančių istorijų knygą. Šis leidinys – tai naujas mąstymo įprotis, kuris pakeis jūsų požiūrį į pasaulį ir įgalins jus reaguoti į ateities iššūkius bei galimybes.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti