Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Faustas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 632
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094663383

Knygos „Faustas“ aprašymas

Ši J. V. Gėtės sukurta tragedija –  tai visų laikų nemirtinga klasika, kurios siužetas, kontekstas ir veikėjų paveikslai aktualūs iki pat šių dienų. 

„Faustas“ – dviejų dalių epinė istorija, pasakojanti apie mokslininko Heinricho Fausto ir velnio Mefistofelio pražūtingą sandorį. Velnias Mefistofelis žadėjo Faustui amžiną jaunystę, stiprią sveikatą ir nemirtingumą, tačiau galiausiai Faustą apniuko nerimas, vidinė sumaištis, tragedija. 

Ši eiliuota gėrio ir blogio drama iki šiol yra laikoma didžiausios apimties eiliuotu kūriniu vokiečių kalba. Tiesa, knyga svarbi ne tik savo pasakojama siužetine linija, bet ir kontekstu. Daugelį metų kūrinį rašęs Gėtė jame sugebėjo sutalpinti tiek žmonijos istoriją nuo pat Antikos laikų, tiek atvaizduoti biblinį pasaulio suvokimą – žemę, pragarą bei rojų. Šis kūrinys – sudėtingas, daugiasluoksnis, bet nepaliekantis abejingų. Tai nemari klasiką, kurią perskaityti turėtų kiekvienas. 

Pirmoje dalyje Faustas lieka nepatenkintas. Galutinė tragedijos pabaiga ir lažybų rezultatai atskleidžiami tik antroje „Fausto" dalyje. Pirmoji dalis atstovauja  „mažajam pasauliui" ir vyksta Fausto vietinėje, laikinojoje aplinkoje. Antroji dalis, priešingai, vyksta  „plačiajame pasaulyje, arba makrokosmose.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti