Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės reng

Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės reng

Internetu:
2,91€
Knygyne:
3,42€

Apie

Leidinyje nagrinėjami aktualūs apskaitos klausimai – atskleidžiam...

Informacija

  • Metai 2009
  • Puslapiai 160
  • ISBN 978995528281

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės reng “ aprašymas

Finansinė turto apskaita ir finansinės atskaitomybės reng

Leidinyje nagrinėjami aktualūs apskaitos klausimai – atskleidžiama finansinė turto apskaita, finansinės atskaitomybės rengimas, apibūdinami ir įvertinami svarbūs apskaitos ir atskaitomybės informacijos rengimo, naudojimo ir pateikimo vartotojui elementai. Pasikeitus apskaitos standartams esama literatūra menkai tinka studijoms.

Leidinio tikslas – užpildyti susidariusią spragą, t. y. gilinantis į turto finansinę apskaitą ir finansinių ataskaitų turinį, esmę ir jų panaudojimą, pagal naujuosius reikalavimus paaiškinti apskaitos ir atskaitomybės sąvokas, pagrindinius principus ir elementus. Teorija iliustruojama pavyzdžiais, kurie leidžia apskaitos žinias taikyti ekonomikos ir vadybos problemoms spręsti. Skyrių pabaigoje pateikiami temų kontroliniai klausimai padės geriau suvokti nagrinėjamąją medžiagą.

Leidinys skirtas aukštųjų mokyklų socialinių mokslų ekonomikos bei vadybos ir administravimo studijų krypčių studentams.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai