Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Frankenšteinas

Frankenšteinas

14,21€
Knygyne:
20,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Mary Shelley
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786094842566

Knygos „Frankenšteinas“ aprašymas

Daktaras Viktoras Frankenšteinas įmena gyvybės paslaptį ir siekia sukurti tobulą žmogų... Iš kūno dalių sukurtam padarui jis įkvepia gyvybę, tačiau... kūrinys pasirodo pernelyg atgrasus net pačiam kūrėjui. Frankenšteinas juo pasišlykšti ir atstumia...

Aplinkiniai žmonės taip pat priešiški keistai ir nesuprantamai būtybei. Vieniša, įskaudinta, paniekinta ir apleista būtybė ima neapkęsti žmonių. Ji reikalauja daktaro, kad sukurtų panašų į jį padarą ir išsklaidytų vienatvę, bet... Kas gi galiausiai nutinka? Nepraleiskite galimybės įsigyti garsųjį siaubo romaną ir sužinoti, kaip iš tikrųjų viskas baigėsi!

XIX a. literatūroje demoniškos būtybės dažnai įkūnydavo žmogaus tamsiąją ir žiauriąją pusę. Tačiau Mary Shelley romane daktaro Frankenšteino kūrinys tampa šviesiąja puse, o pats daktaras – priešingai. Romano pradžioje žmogiškumu, meile ir atsidavimu labiau pasižymi neįprasta būtybė, kuriai garbės ištroškęs kūrėjas nesuteikia net vardo.

Nemarus siaubo šedevras FRANKENŠTEINAS įspėja apie mokslinių eksperimentų su gyvybe pavojus – mokslininkas visada lieka atsakingas už savo atradimus ir jų pasekmes. Bet tuo pačiu tai - jautri istorija apie tai, kad tai, ką laikome blogiu, kartais turi daugiau širdies, nei tai, ką vadiname gėriu...

Mary Shelley (1797–1851) – garsiojo poeto Percy‘o Shelley‘o žmona – šį kūrinį parašė būdama vos devyniolikos, o po poros metų išleido anonimiškai. Vėliau romaną papildė, pasirašė savo vardu ir pateko į literatūros istoriją. Pasak autorės, sukurti romaną įkvėpė košmaras, susapnuotas viešint Ženevoje pas garsųjį poetą lordą Byroną.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti