Geresnė ji

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Autorius Mary Kubica
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786090307755

Knygos „Geresnė ji“ aprašymas

Dar vienas įtraukiantis Mary Kubica trileris, kuris neleis spėlioti. Tai psichologinė fantastika, persipynusi su žmogžudystės paslaptimi ir policijos procedūromis.

Seidė ir Vilas Foustai su sūnumis iš Čikagos persikrausto į tylią salelę prie Meino krantų, kur šeima paveldėjo namą. Čia visi vieni kitus pažįsta. O naujakuriai stebimi ypač akylai. 

Paskui Foustus velkasi ilgas Čikagoje likusių klaidų, nutylėjimų, nuoskaudų ir melagysčių šleifas.  Jie taip pat globoja paauglę Vilo dukterėčią, kuri mieliau būtų bet kur, tik ne su šeima. Meine pasitinka išbandymai: ne tik maištinga, motinos savižudybės sutraumuota paauglė, kurią Foustai privalo priimti į savo šeimą, bet ir nejaukus namas, persmelktas skausmu ir paslaptimis. Tačiau kiekvienas veikėjas čia turi ir savų paslapčių. 

Meino saloje – rami atmosfera, iki kol kaimynystėje randama negyva moteris. Žmogžudystė sujaukia mažytės salos ramybę, bet Seidę sukrečia labiausiai. Įtarių gyventojų akims sekant naujakurių šeimą, Seidė karštligiškai pasineria į kaimynų ir savo šeimos paslapčių narpliojimą. Ar mylinčių sutuoktinių įvaizdis – tik apgaulė? Kokias nuoskaudas slepia vaikai? Sutuoktinis? Ji pati?

Sulig kiekvienu atsakytu klausimu tampa akivaizdu, kad tiesa iš Seidės gali atimti labai daug. Per daug.

Tai originalus siužetas, kuris žavi greitu tempu, šiurpinančiomis ir tamsiomis aplinkybėmis. Rodos, autorė slepia dalykus aiškiai matomoje vietoje. Jei skaitydami manysite žinantys, kur veda istorija, teks stipriai nusivilti – netikėti posūkiai ir išaiškėjusi tiesa privers atvėpti žandikaulį. 

Šį, kaip ir kitus Mary Kubica trilerius, pamilsite dėl nerimą keliančių, vingiuotų ir net hipnotizuojančių istorijos linijų. Rašytoja pristato protingą, intensyvią ir išdirbtą pasaką, kuri sklandžiai juda į priekį. Čia nepatikimi personažai taps jūsų mėgstamiausi – tikra dozė paslapčių ir melo kiekvienam trilerių gerbėjui!

„Geriausias iki šiol išleistas Mary Kubicos darbas.“ 

Romano „Tu“ autorė Caroline Kepnes

„Sultingas trileris, kuriame netrūksta kvapą gniaužiančių siužeto vingių.“ 

Entertainment Weekly

„Stingdantis kraują.“ 

PopSugar 

„Trilerių ir mistinių romanų mėgėjai tiesiog turi į savo sąrašą įtraukti ir šią painią istoriją.“

Huffington Post

„Hipnotizuojanti, įtraukianti ir nepaleidžianti knyga.“ 

Westport Magazine 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti