Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Gustavas Glumas ir žmonių gaudytojas

Gustavas Glumas ir žmonių gaudytojas

Internetu:
11,22€
Knygyne:
13,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 184
  • ISBN 9786094418327

Knygos „Gustavas Glumas ir žmonių gaudytojas“ aprašymas

Niekas nenutuokia, kas tas Gustavas Glumas ir kur jo tėvai, bet visi matė tą vienišą juodai pasipuošusį berniuką skaitantį juodą knygą ant juodos pievelės šalia juodo namo, kuriame šis gyvena. Ar tame name vaidenasi? Tikriausiai. Bent jau šešėliai šalia jo elgiasi išties keistai. Tačiau naujoji Gustavo kaimynė Fernė nepabūgsta jokių siaubų ir, gaudydama savo paties šešėlio išgąsdintą katiną, praveria juodojo namo duris. Laukia neįtikėtini nuotykiai. Smagių šiurpuliukų pilna knyga sudomins ne tik vidutinio mokyklinio amžiaus vaikus, bet ir platesnį skaitytojų ratą.

Amerikiečių autorius Adam-Troy Castro parašė 12 knygų ir daugiau nei 80 apsakymų. Jo kūriniai buvo nominuoti prestižiniams „Hugo“ bei „Nebula“ apdovanojimams. Rašytojas gyvena Floridoje drauge su žmona ir keturiomis katėmis. Truputėlį šiurpų ir labai įtraukiantį pasakojimą apie Gustavą Glumą puošia amerikiečių dailininkės Kristen Margiotta iliustracijos. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti