Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Imperija turi mirti

21,41€
25,80€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Michail Zygar
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 568
  • ISBN 9786094274381

Knygos „Imperija turi mirti“ aprašymas

Remiantis imperatoriaus ir kitų istorinių asmenybių laiškais, memuarais ir biografijomis pasakojama, kas vyko Rusijoje prieš 1905 m. revoliuciją ir kaip pribrendo 1917-ųjų Spalio perversmas. Istorija atsiskleidžia tarsi matant įvykius dalyvių akimis – niekas iš jų dar nežino, kas nutiks. Koks buvo L. Tolstojaus vaidmuo ir ką mąstė strategas A. Kerenskis? Kas tuo metu darė įtaką Nikolajaus II sprendimams? Kaip konkuravo imperatorienės Aleksandra ir Marija? Kokios pozicijos laikėsi baleto impresarijus S. Diagilevas ir ką lemiamą akimirką kalbėjo L. Trockis? Kas vyko procesų, kurių fasadinė pusė visiems žinoma, užkulisiuose?

Michailas Zygaras (gim. 1981)  – nepriklausomas žurnalistas, karo reporteris, režisierius, 2010–2015 m. dirbo opozicinio TV kanalo „Dožd‘“ vyriausiuoju redaktoriumi. Pagal V. Putinui artimos aplinkos liudijimus parašė knygą „Visa Kremliaus kariauna“, ji išversta į 10 kalbų. Komitetas žurnalistams ginti (CPJ) 2014 m. M. Zygarui skyrė Tarptautinį spaudos laisvės apdovanojimą (International Press Freedom Award).

 

Neprisimenu nė vienos knygos – nei rusų, nei užsienio autoriaus, – kuri taip visapusiškai, taikliai ir stipriai pristatytų lemtingų istorijos įvykių esmę. Juose dalyvavę žmonės parodomi kaip gyvi – kartais norėdavosi sušukti: „Ne, nereikia! Tai klaida, jūs žlugdote Rusiją!“

Vladimir Pozner, knygų autorius, žurnalistas

 

Nešališka, pasverta ir nenuobodu – būtent tokį istorijos pateikimą labiausiai mėgstu. Tai retas derinys.

Grigorij Čchartišvili (Boris Akunin), knygos „Rašytojas ir savižudybė“ autorius

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti