Ir taksė dėvi Prada

17,09€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
20,10€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786090309865

Knygos „Ir taksė dėvi Prada“ aprašymas

Knygų serija „Manhatanas, šunyčiai ir meilė“

Stefanie London

Ir taksė dėvi PRADA

„Jausmus žadinanti, žavi ir mielai seksuali knyga.“ – USA TODAY bestselerių autorė Tawna Fenske

Kaip pradėti viską iš naujo, kai didžiausia gyvenimo klaida susilaukia daugiau nei milijono peržiūrų?

Ailą vis dar kamuoja košmarai apie tą vakarą, kai sugriovė svetimą karjerą, o pati tapo mažiausiai pageidaujama nuomonės formuotoja visame Manhatane. Tačiau jai reikia pasirūpinti seserimi, todėl neturi prabangos slėptis, kol instagramas ją pamirš. Taigi, Aila imasi pirmo pasitaikiusio darbo: rūpintis siaubingo charakterio takse, kurios šeimininkas – atšiaurus atsiskyrėlis Teo, gyvenantis šaltos prabangos pasaulyje. 

Vedžiojant taksiukę Kamilą pažaisti ir konsultuotis pas augintinių ateities pranašautojus, Aila ima įtarti, kad kalytė tik loja, bet nekanda. Visai kaip jos ypač patrauklus ir kasdien vis mielesnis ir žavesnis šeimininkas Teo. Aila neturėtų žvelgti į jį kaip į ką nors daugiau nei darbo užmokesčio čekius pasirašantį vyrą. Tačiau kas svarbiau: rinktis tai, kas saugu, ar sekti širdimi ir svajonėmis, nepaisant rizikos?

„Jei Kerei Bredšou labai patiktų šunys ir ji rašytų romaną, tai būtų būtent šis romanas.“ – USA TODAY perkamiausių knygų autorė Teri Wilson

Stefanie London – USA TODAY bestselerių autorė, kurianti šiuolaikinius romanus ir romantines komedijas. Jos knygas Booklist pavadino nuoširdžiai smagiomis ir įsimintinomis. Autorė laimėjusi ne vieną literatūros apdovanojimą, įskaitant HOLT MEDALLION ir OKRWA National Readers’s Choice. Iš Australijos kilusi autorė gyvena Toronte su savo herojumi ir mėgsta pakeliauti po pasaulį. Mėgaujasi gardžia kava, dailiais lūpdažiais, romanais ir viskuo, kas susiję su zombiais.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti