Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Jakaterina II. Imperatorė ištvirkėlė

Jakaterina II. Imperatorė ištvirkėlė

Internetu:
12,71€
Knygyne:
14,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 287
  • ISBN 9786094844560

Knygos „Jakaterina II. Imperatorė ištvirkėlė“ aprašymas

„Ji jaučia, kaip dar suliepsnoja širdis, papūtus pavasario vėjui, kai per dangų atkeliauja pilkųjų gervių vilkstinės, o visur miškuose ir miškeliuose išsitiesia žydrasis žibuoklių kilimas. Ji myli tokius pavasarius, ilgisi jų, nori juos apkabinti, kaip daugybę tų gražuolių, kuriuos per savo gyvenimą apkabino ir nenorėjo paleisti. Gal jai Aukščiausiasis į krūtinę įdėjo karštesnę širdį, gilesnius jausmus ir amžiną atmintį? Ką gali žinoti?"

Istorinis romanas Jekaterina II. Imperatorė ištvirkėlė - Franco Bauerio knygų serijos Rusijos monstrai dalis. Imperatorės Jekaterinos II gyvenimas – nesulyginamas nė su vieno imperatoriaus, nebent su Petro Didžiojo. Jekaterina II buvo meili moteris, puikiai išprususi, besidominti literatūra ir filosofiją, šnekanti svetimomis kalbomis, galinti valdyti galingą šalį. Tačiau istorija ją pirmiausia prisimins dėl nesutramdomų seksualinių polinkių. Smarkiai protingesnė už savo meilužius, Jekaterina II favoritus lengvai paversdavo vergais. Nė vienas jų neprilygo šiai imperatorei nimfomanei...


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti