Jeigu dingčiau

19,04€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Autorius Leslie Wolfe
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094445514

Knygos „Jeigu dingčiau“ aprašymas

Jeigu skaitai šį laišką, aš jau dingusi.

Parašiusi paskutinį laišką užverčiu segtuvą ir žengiu į svetainę. Pro langą nužvelgiu gretimą namą, o mintyse sukasi visa, ko galiu netekti, jei tie, kurie į mane taikosi, nutars imtis veiksmų. Prarasčiau savo mylintį gražuolį vyrą, kuris nė nenutuokia, ką aš padariau. Savo šeimą, kuri nedvejodama palaiko mane, kad ir kas nutiktų. Šį nuostabų namą prie vandenyno, kuriame tikėjausi rasti ramybę ir saugiai gyventi.

Visi laiko mane paranoike, bet man atrodo, kad tiesiog esu pasirengusi. Dėl praeities paslapčių atsidūriau mirtiname pavojuje.

Tad jei nutiktų blogiausia, šiame segtuve yra viskas, ko prireiks, kad mane rastum. Paslėpsiu jį tokioje vietoje, kuri žinoma tik tau. Visada, nuo pat paauglystės, pažinojai mane geriau už kitus. Todėl nė neabejoju, kad įveiksi šią sudėtingą dėlionę ir atskleisi tiesą.

Mane rasti gali vien tik tu. Tačiau turėsi pasiskubinti.

Jeigu nespėsi, į dienos šviesą iškils ir visos tavo melagystės...

Amerikiečių rašytojos Leslie Wolfe (g. 1967) trileriai yra tapę bestseleriais ir pavergę milijonų skaitytojų širdis visame pasaulyje. Ši autorė kuria nepamirštamų, stiprių ir sumanių moterų portretus, o jos kūriniai ne tik sužadina adrenaliną, yra kupini įtampos, bet ir pasižymi psichologinėmis įžvalgomis bei svarsto modernių technologijų aktualijas, taip suteikdami skaitytojams autentišką patirtį, peržengiančią trilerio žanro ribas.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti