Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Kartą prie upės

Kartą prie upės

Internetu:
20,32€
Knygyne:
23,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 544
  • ISBN 9786094797187

Knygos „Kartą prie upės“ aprašymas

Vieną tamsią viduržiemio naktį Temzės krantinėje senos smuklės lankytojai tampa neįtikėtino įvykio liudininkais: pro duris įvirsta sužeistas vyras, rankose laikantis nuskendusios mergaitės kūną. Tačiau po kelių valandų įvyksta netikėčiausias scenarijus... Mergaitė atgyja! Kaip paaiškinti šį mistinį nutikimą? O gal tai stebuklas? Pati mergaitė į šiuos ir begalę kitų klausimų (kas ji? Iš kur ji? Kaip ji atsidūrė upėje?) atsakyti, deja, negali. Ji kurčnebylė.


Pasisavinti vaiką nori trys šeimos. Turtinga jauna motina tvirtina, kad tai jos dukra, pagrobta prieš dvejus metus. Ūkininkų pora, neseniai sužinojusi apie slaptą sūnaus romaną, tiki radę savo anūkę. Kukli ir vieniša pastoriaus ekonomė išsyk pajunta: tai dingusi jos sesutė. Kiekviena šeima turi savų paslapčių, susijusių su skausmingomis netektimis, bet aišku viena: mergaitė negali priklausyti jiems visiems.


Gaivališka Diane‘os Setterfield „Kartą prie upės“ pasakojimo srovė skaitytoją įtraukia, neša per veikėjų pasaulių vingius, nardina į gyvenimo paslapčių gelmes. Net užvertus paskutinį puslapį, knyga nenustoja dalyti savo lobių.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti