ispardavimas -80%
Kiek kainuoja vaikai

Kiek kainuoja vaikai

Nauja kaina:
2,00€
Sena kaina:
10,11€
Sutaupote:
8,11€

Apie

Šviesiausias įsivaizduojamas stebuklas – gyvybė. Ar gali toks gėris sugriauti pasaulius? Kas vyksta, kai siekdami gyvybės stebuklo, du žmonės savo gyvenimo kelionėje nebemato nieko d...
Leidykla: Leidykla VAGA

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 978541502350

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kiek kainuoja vaikai “ aprašymas

Kiek kainuoja vaikai

Šviesiausias įsivaizduojamas stebuklas – gyvybė. Ar gali toks gėris sugriauti pasaulius? Kas vyksta, kai siekdami gyvybės stebuklo, du žmonės savo gyvenimo kelionėje nebemato nieko daugiau, tik tą Vienintelį Tikslą? Kiek kartų įmanoma keltis ir vėl klupti, mėginti iš vis smulkesnių šukių klijuoti dūžtančias viltis, ir „kas sakė, kad tik katės turi devynis gyvenimus"?

Tai romanas apie porą, kuri norėdama susilaukti vaikų naudojasi dirbtinio apvaisinimo procedūromis. Darnią porą, kuri mėnesiai po mėnesių skaičiuoja vaisingas dienas, tikrina ovuliaciją ir „daro vaikus". Apie tai, kaip moteris ir vyras aukoja savo intymųjį gyvenimą, savo paslaptis, kol nejučia atsiduria skirtingose barikadų pusėse. Pamažu atskleidžiami šios tyliai tyliai sopančios problemos užkulisiai, apie kuriuos ten buvę nemėgsta šnekėti, siekiantys ten patekti nežino, kas jų laukia, o juos smerkiantys dažnai nė neįsivaizduoja, kiek iš tiesų kainuoja vaikai...


Viktorija Butautis, debiutavusi romanu Kitas Elenos gyvenimas („Baltos lankos", 2008 m.), naujajame romane renkasi itin opią – dirbtinio apvaisinimo – temą. Romano Kiek kainuoja vaikai? veiksmas vyksta šalyse, kuriose autorė gyveno ar praleido daug laiko – Australijoje, Singapūre, Anglijoje: „Visos šalys ir faktai apie jas, bei patirtys yra tikros, pajaustos ir išgyventos.Ar tai mano autobiografija – ne. Ar buvau su tuo susidūrusi – taip. Šį romaną tiesiog turėjau parašyti..."

 

 

 

 

 

Apsilankykite romano „Kiek kainuoja vaikai?" Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/Kiekkainuojavaikai.lt

 
 
 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai