Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Kovos klubas

Kovos klubas

Internetu:
16,11€
Knygyne:
18,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094444753

Knygos „Kovos klubas“ aprašymas

Galbūt tobulinti save – ne išeitis. Galbūt žaloti save – išeitis.

Šokiruojantis ir brutalus knygos turinys – it mūsų visuomenės katalizatorius. Galime kaltinti autorių smurto ir prievartos vaizdavimu, bet ką pamatytume atgręžę veidrodį į save? 

Baik koledžą, susirask darbą, įsigyk būstą. Pirk, pirk, pirk. Kol vieną dieną pajusi, kad esi įkalintas savo jaukiame lizdelyje, tarp daiktų, kurių tau nereikia. Tavo bosas – tikras šmikis, visuomenė – veidmainiška iki pasišlykštėjimo, o vienintelis išsigelbėjimas rodosi mirtis patyrus aviakatastrofą. 

Nemigos kamuojamas knygos pasakotojas it paskutinio šiaudo griebiasi to, kas sukeltų pojūtį, kad yra gyvas. Sutikęs paslaptingąjį Tailerį Durdeną, maištaujantį prieš visuomenę ir jos vertybes, įsikrausto pas jį gyventi. Jiedu įkuria pogrindžio organizaciją – kovos klubą. Gatvėse staiga padaugėja vaikinų pamuštomis akimis ir pamėlusiais krumpliais. Galbūt ši „vienišų moterų išaugintų vyrų karta“ taip ieško savojo Dievo?

Debiutinis 1996 metų Chucko Palahniuko romanas atnešė autoriui literatūrinę šlovę, jis vadintas pranašišku kartos balsu. 1999 m. režisierius Davidas Fincheris pagal romaną sukūrė kultiniu tapusį filmą. 

Chuck Palahniuk (g. 1962) – JAV rašytojas ir žurnalistas. Baigęs žurnalistiką Oregono universitete, Palahniukas rašė Portlando vietos laikraščiams, taip pat dirbo automechaniku. Galiausiai visiškai atsidavė kūrybai, parašė daugybę kontroversiškų romanų. Garsiausia autoriaus knyga – „Kovos klubas“ – buvo nominuota Pacific Northwest Booksellers Association Award bei Oregon Book Award už geriausią romaną ir tapo bestseleriu visame pasaulyje.

„Nihilistinis šedevras, pranokstantis daugelį provokuoti bandančių kūrinių. 

Pavojingai patrauklus.“ 

– Kirkus Reviews

„Neįmanoma atsiplėšti – it nuo pornografijos ar šokolado. Ragausite neskubėdami, sykiu trokšdami akimoju praryti išradingą, įtemptą, košmarišką pasaulį. Virtuoziškas romanas, kuriame pražysta smurto grožis ir iš koto verčiančios idėjos.“ – Scott Heim

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti