Laisvųjų papūgų karta

4,00€
*Išpardavimo kaina
13,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 176
  • ISBN 9786090142196

Knygos „Laisvųjų papūgų karta“ aprašymas

Autorė sako, jog yra Y kartos žmogus, kuris viską galėjo ir tuo šventai tikėjo. Kartos, kurioje atsirado internetas ir kuri dar supranta rusiškai, bet jau laisvai kalba angliškai. Kartos, kuri pradėjo ragauti, atostogauti, uždarbiauti ir pramogauti globaliai. Kartos, kuri dar atsimena „Labanakt vaikučiams", bet dabar žiūri tik „Netflix". Kartos, kurioje atsirado freelanceriai, influenceriai, japiai, blogeriai, hipsteriai ir visi kiti.

Rašytoja taip pat iš tos kartos, kuri suprato, kad dėl visų problemų kalta nelaiminga vaikystė ir nugulė psichoterapeutų sofutes. Kartos, kuri ieško dvasinio nušvitimo Peru džiunglėse, vipasanose, psichodelinėse kelionėse, Indijos ašramuose, tylos retrituose ir jogos asanose. Kartos, kuri pusryčiams su žaliuoju kokteiliu geria antidepresantus.

Manoma, kad ši karta yra tokia „išplaukusi“, kad nei vyresnės, nei jaunesnės kartos negali su jais susikalbėti. Net patys kartos atstovai negeba su savimi susišnekėti. Šioje knygoje autorė ieško atsakymo, kodėl taip yra?

Aistė Paškevičiūtė – puikiai atpažįstamas veidas iš žurnalų viršelių bei televizijos ekranų. Dešimtmetį ji dirbo vykdančiąja TV prodiusere ir pramoginių laidų vedėja. Tačiau netikėjai A. Paškevičiūtė pasirinko eiti savęs pažinimo keliu. Iš šios kelionės atsirado pirmoji jos knyga „Laisvųjų papūgų karta“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti