Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Lemties broliai

Lemties broliai

Internetu:
15,39€
Knygyne:
18,55€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mintis
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 276
  • ISBN 9786099615905

Knygos „Lemties broliai“ aprašymas

Knygoje LEMTIES BROLIAI trumpai aprašytos aplinkybės, nulėmusios skaudžius Lietuvos istorijos įvykius. Lietuvos politikų elgesį prieš 1940 m. birželio 15 d. Sovietų Sąjungos okupaciją ir po jos atspindi Lietuvos užsienio reikalų ministro Juozo Urbšio ir paskutinio ministrų Tarybos posėdžio dalyvio, žemės ūkio ministro Juozo Audėno prisiminimai. Pateikiamos Molotovo-Ribentropo pakto slaptųjų protokolų kopijos ir informacija apie sovietų ir nacių suokalbį. Parodomos tragiškos pasekmės, kurias patyrė Lietuva po sovietų ir vėliau sekusios nacių okupacijos, sovietų sugrįžimo, pokario partizanų kovų ir lietuvos žmonių tremčių bei patirto teroro. Ateitis siejasi su praeitimi, todėl prisimenami ir tolimesnės praeities lemtingi įvykiai. 1795 m. Lietuvos-Lenkijos valstybės sužlugdymas ir carinės Rusijos okupacija, kuri tęsėsi per devynioliktą ir dalį dvidešimto amžiaus. 1831 ir 1863 m. sukilimai ir 1944-1945 m. partizanų kovos - laisvės kovų kelio stotys, nulėmusios Lietuvos, Lenkijos ir kitų pavergtų tautų išsilaisvinimą. Knygoje pateikti Biržų krašto partizano Broniaus Krivicko eilėraščiai ir politologiniai tekstai.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti