Lobių ieškotojai. Deimantų slėnio mįslė

Lobių ieškotojai. Deimantų slėnio mįslė

Internetu:
7,99€
Knygyne:
9,40€

Apie

Ši knyga – penktoji lenkų autorės Agnieszkos Stelmaszyk (g. 1976) knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dalis. Daugelis skaitytojų jau puikiai pažįsta šaunųjį vaikų penketuką ir jų draugus suaugusiuosius, nuolat i...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 220
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441633

Knygos „Lobių ieškotojai. Deimantų slėnio mįslė“ aprašymas

Lobių ieškotojai. Deimantų slėnio mįslė

Ši knyga – penktoji lenkų autorės Agnieszkos Stelmaszyk (g. 1976) knygų serijos „Lobių ieškotojai“ dalis. Daugelis skaitytojų jau puikiai pažįsta šaunųjį vaikų penketuką ir jų draugus suaugusiuosius, nuolat ieškančius intriguojančių ir vis dar neišspręstų mįslių visame pasaulyje. Kiekvienoje serijos dalyje galima pasinerti į galvosūkių liūną vis kitame krašte: Egipte, Graikijoje, Japonijoje ar net Australijoje, kurioje šįkart archeologai ieško Deimantų slėnio, ir taip smagiai pagilinti geografines ir kultūrines žinias.

– Stipriai laikykitės, nusileidimas bus kietas!

Jis gerai žinojo, kad šio siauro, paparčių prižėlusio rėželio nepakaks sklandžiai nutūpti. Iš teisybės, jis apskritai netiko lėktuvui nusileisti.

Anė su panele Ofelija palenkė galvas virš kelių ir pasirinko gelbėjimosi padėtį.

Troškimas surasti paslaptingąjį Deimantų slėnį, kurio beieškodamas lordas Artūras Kavendišas visai išėjo iš proto, archeologijos mylėtojams Bartekui, Anei, Merei Džeinei, Džimui ir Martinui, kaip jau įprasta, atneša kupiną išbandymų nuotykį. Taip jie atkeliauja į tolimąją Australiją! O šiame gamtininkų rojumi vadinamame žemės kampelyje ne tik be galo karšta, bet ir kiek baugu – negali žinoti, kada būsi užpultas ryklio ar mirtinai pavojingo voro.

Tik ar čia nėra kas prikišęs savo nešvarių nagų?

Juk deimantai gali suvilioti beveik bet ką...

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai