LYG BŪTUME KARTU

LYG BŪTUME KARTU

Internetu:
14,20€
Knygyne:
16,70€

Apie

Ne knygų skaitytoja ir tuo labiau ne knygų rašytoja yra Raisa Šarkienė. Todėl šią trumpą biografinę apybraižą teko kurti daugiau nei penkerius metus. Penkerių Autorių kolektyvas pildė ir redagavo tekstą, gludino pasakojimą ir ...

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 99
  • ISBN 978609818046

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „LYG BŪTUME KARTU“ aprašymas

LYG BŪTUME KARTU

Ne knygų skaitytoja ir tuo labiau ne knygų rašytoja yra Raisa Šarkienė. Todėl šią trumpą biografinę apybraižą teko kurti daugiau nei penkerius metus. Penkerių Autorių kolektyvas pildė ir redagavo tekstą, gludino pasakojimą ir vėrė tinkamus žodžius. Gal ne visur tie žodžiai sugulė sklandžiai, gal jais ne viską įmanoma išsakyti, tačiau įdėta dalelė širdies turėtų pasiekti ir įkvėpti jautresnį skaitytoją.

Sakoma, kad ši Rajos knyga - gili. Nors ją įmanoma perskaityti vienu ypu, tačiau suprasti pavyksta ne iš karto. Todėl norisi tą knygą atsiversti vėl, susirasti ir iš naujo perskaityti įdomią ištrauką ar pamatyti seną nuotrauką, vėl - kaip mokyklinį dienoraštį - pavartyti prisiminimų ir gyvenimo išminties albumą…

Puikų dizaino sprendimą rado menininkai iš leidyklos Art Print, o leidybą parėmė advokatas, profesorius Ryšardas Burda - nuoširdi padėka visiems prisidėjusiesiems!

Redaktorių vardu

Giedrius Krušnauskas

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai