Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mažasis princas

Mažasis princas

Internetu:
6,18€
Knygyne:
7,45€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2006
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 98
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9789955089629

Knygos „Mažasis princas “ aprašymas

Tai vienas daugiausiai pripažinimo sulaukusių grožinės literatūros kūrinių visame pasaulyje. „Mažasis Princas“ – knyga, kuri skirta tiek vaikams, tiek paaugliams, tiek suaugusiems žmonėms. Ją  rekomenduojama gyvenime perskaityti kelis kartus, nes kaskart atrasite vis kitą knygos prasmę. 

Pats knygos siužetas pasakoja apie berniuką, kuris keliauja tarp planetų ir susiduria su įvairiomis patirtimis, kurios skatina prasmingus apmąstymus apie gyvenimą, draugystę, vienatvę, suaugusiųjų problemas. Ši knyga moko išminties, įsiklausimo, supratimo ir meilės – tai galima jausti kiekviename autoriaus Antoine de Saint-Exupéry sukurtame puslapyje. 

„Mažasis princas" – tai knyga, kuri aktuali ir populiari iki pat šių dienų. Remiantis ja viso pasaulio režisieriai kuria ekranizacijas ir draminius kūrinius. Lietuvoje legendinis kino režisierius Arūnas Žebriūnas taip pat yra sukūręs filmą pagal šį kūrinį. O Lietuvos nacionaliniame dramos teatre rodomas ir gausiai lankomas Sauliaus Mykolaičio spektaklis „Mažasis princas“.

„Mažasis princas" tapo sėkmingiausiu A. de Saint-Exupéry kūriniu, kurio visame pasaulyje parduota apie 140 mln. egzempliorių ir kuris yra viena perkamiausių bei labiausiai verčiamų kada nors išleistų knygų. Knyga išversta į daugiau kaip 505 kalbas ir dialektus visame pasaulyje. „Mažasis princas" buvo pritaikytas daugeliui meno formų ir medijų, įskaitant garso įrašus, radijo spektaklius, gyvąją sceną, kiną, televiziją, baletą ir operą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti