Mažasis princas

Leidykla: Presvika
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 126
  • Leidykla Presvika
  • ISBN 9789955228363

Knygos „Mažasis princas“ aprašymas

„Svarbiausi dalykai akims nematomi.“

„Mažasis princas“ – viena iš daugiausiai vertimų sulaukusių grožinės literatūros knygų pasaulyje, išversta į kelis šimtus kalbų, dialektų ir netgi kelias mirusias kalbas: lotynų, sanskrito, senovės graikų! Lietuvių kalba knyga pirmą kartą buvo išleista 1959 m. Bendras leidimų tiražas yra viršyjęs 80 milijonų. 

Tai pasakojimas apie berniuką iš kitos planetos ir jo tarpplanetines keliones, o ir sykiu išmintingas pasakojimas apie žmogaus lemtį, draugystę, vienatvę ir vienišumą, pagarbiai kritikuojama visuomenė ir paviršutinis suaugusiųjų gyvenimas. Klasika tapęs alegorinis kūrinys priskiriamas vaikų literatūros klasikai - iki šiol žavi viso pasaulio vaikus, tačiau adresatas nėra visiškai aiškus – kūrinys gali būti priskiriamas ir suaugusiųjų skaitybai. Knygos autorius Antoine de Saint-Exupéry moko mus išminties nemoralizuodamas ir nenusileisdamas iki sentimentalumo, o neretai ir šmaikščiai pajuokaudamas.

Knyga nepalieka abejingų – visame pasaulyje, remiantis knygos turiniu, sukurta šimtai ekranizacijų ir inscenizacijų. Lietuvoje pirmąją ekranizaciją atliko legendinis kino režisierius Arūnas Žebriūnas, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre rodomas, ir gausiai lankomas Sauliaus Mykolaičio „Mažasis princas“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti