Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mažoji IKIGAI knyga

Mažoji IKIGAI knyga

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Ken Mogi
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955137511

Knygos „Mažoji IKIGAI knyga “ aprašymas

Pamatinė japonų koncepcija, padedanti atrasti gyvenimo tikslą Ikigai yra požiūris, turintis galią keisti jūsų gyvenimą. Japonai kalba apie ikigai kaip apie priežastį, verčiančią keltis rytais. Tai kažkas, kas neleidžia prarasti entuziazmo, nesvarbu, kas tu esi — garsiojo Šinkanseno traukinio vagonų valytojas, ką tik gimusio kūdikio mama ar „Michelin“ žvaigžde įvertinto sušių restorano savininkas. Visuose šių žmonių veiksmuose glūdi 5 ikigai principai: 1 principas:??Pradėkite nuo mažų dalykų 2 principas:??Atsipalaiduokite 3 principas:??Siekite darnos ir tvarumo 4 principas:??Džiaukitės mažais dalykais 5 principas:??Būkite čia ir dabar Bet kaip atrasti savąjį ikigai? Kaip ikigai padeda pasiekti laimę? Japonų neuromokslininkas ir populiarių knygų autorius Ken Mogi pateikia įžvalgią šio gyvenimo būdo analizę, įtraukdamas mokslinius tyrinėjimus bei tiesioginę patirtį ir kartu spalvingai pasakodamas apie Japonijos kultūrą ir istoriją. Apie autorių Ken Mogi yra Tokijuje gyvenantis neuromokslininkas. Jis dirba vyriausiuoju tyrėju „Sony“ mokslinėje medžiagų laboratorijoje ir skaito paskaitas keliuose universitetuose. Jo misija — „išspręsti vadinamąją proto ir smegenų santykio problemą“. 1985 m. K. Mogi baigė Tokijo universitetą, 1987 m. įgijo teisės mokslų daktaro laipsnį, o 1992 m. apsigynė disertaciją „Matematinis raumenų susitraukimo modelis“, už kurią jam buvo suteiktas medicinos mokslų daktaro laipsnis. Vėliau dirbo tiriamąjį darbą „Riken“ ir Kembridžo universitete. Jis taip pat yra rašytojas ir diktorius. Ken Mogi buvo pirmasis pranešėjas iš Japonijos, dalyvavęs 2012 m. kovo mėnesį vykusioje TED konferencijoje. K. Mogi išleido daugiau negu 50 knygų, kurių daugelis parašytos japonų kalba. Autorius neapsiriboja tik neurologijos mokslo problemomis, jis taip pat gvildena filosofines, istorines, meno, švietimo ir lingvistines temas. Jo knygos dažnai naudojamos kaip stojamųjų egzaminų medžiagos šaltinis. 2005 m. už knygą „Smegenys ir vaizduotė“ K.?Mogi gavo Hideo Kobajašio apdovanojimą, o 2008 m. už knygą „Iš čia į visur“ — Takeo Kuvabaros akademinį apdovanojimą.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai
So Extra Slider: Has no item to show!