Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mirtis iš pirmo žvilgsnio

Mirtis iš pirmo žvilgsnio

Internetu:
13,69€
Knygyne:
16,10€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Peter James
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094901102

Knygos „Mirtis iš pirmo žvilgsnio“ aprašymas

Apdovanojimų pelniusio rašytojo Peterio Jameso intriguojančiame kriminaliniame romane „Mirtis iš pirmo žvilgsnio“ detektyvas Rojus Greisas atskleidžia tamsiąją internetinių pažinčių pusę. 

Vyriškis Londono oro uoste laukia atvykstant savo gyvenimo meilės. Kitoje Atlanto pusėje buvęs policininkas bare Ki Veste, Floridoje, laukia pasimatymo su moterimi, kuri tapo jo sielos drauge. Abu vyrai tuojau sužinos, kad neteko faktiškai visų savo turėtų pinigų, o jų mylimos moterys pasaulyje apskritai neegzistuoja.

Tą pačią savaitę Rojui Greisui tenka tirti moters Braitone savižudybę, tačiau akivaizdu, kad ten viskas nėra taip, kaip atrodo. Tebevykstant tyrimui, į jį patenka patrauklus motyvatorius. Pasirodo, jo tapatybe pasinaudota siekiant suvilioti ir apiplėšti internete vienuolika moterų. Jis tai sužino iš vienos moters, kai atsiliepęs į jos skambutį išgirsta: „Jūs manęs nepažįstat, bet aš maniausi pažįstanti jus.“

O dabar ji nebegyva.

Rojus Greisas supranta, jog tai tik ledkalnio viršūnė. Ar jam pavyks sugriauti smurtingą pasaulinę imperiją, paremtą gudriomis ir žiauriomis internetinėmis aferomis?

Nors Rojaus Greiso romanų seriją galima skaityti bet kokia tvarka, „Mirtis iš pirmo žvilgsnio“ — penkioliktasis kūrinys šioje gausiai perkamų knygų sekoje.

Atsiliepimai

Peteriui Jamesui kaip lig šiol jokiam kitam Anglijos detektyvinių romanų autoriui pavyko įsigilinti į policijos darbo užkulisius, pajausti pareigūnų mintis bei nuostatas. Jo herojus Rojus Greisas gal ir nėra itin įspūdingas faras, — ir ne labiausiai nusigėręs, nutukęs ar prislėgtas, — bet tokį sutikti policijoje labiausiai tikėtina.

* The Times

Skrupulingas pasiruošimas suteikia jo kūriniams nesumeluoto autentiškumo... Jamesas sugeba taip nustebinti ir viską dramatizuoti, jog galiausiai imi palaikyti policiją ir iš tiesų nežinai, ar jiems visgi pavyks prigriebti nusikaltėlius.

* Sunday Express

Peteris Jamesas — vienas geriausių dabar rašančių kriminalinių knygų autorių.

* Karin Slaughter

Kiekvienas Jameso kūrinys parašytas vis geriau, ir autorius tikrai nusipelnė šlovės, kurią įgijo savo pirmarūše detektyvų serija.

* Independent on Sunday 

Jameso, kaip detektyvinių romanų autoriaus, sėkmė nenuginčijama... Istorijos apie Rojų Greisą kone visados tampa bestseleriais, be kita ko, todėl, kad pasakojimo linija itin įtikima. Prieš rašydamas Jamesas skrupulingai ištyrinėja policijos veikimo procedūras ir taip gerai viską apie jas išmano, kad galime kone užuosti kvepiant kavą nuovados bufete — kerintis talentas.

* Daily Mail

Veiksmas — nuožmus ir greitas, bet kaip ir visuose šios serijos romanuose jis laikosi ant vieno šaltakraujiško veikėjo, vyriausiojo detektyvo Greiso pečių... Nevalia praleisti.

* Booklist


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti