Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Misteris Mačeris

Misteris Mačeris

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Tėja Adomė
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Svajonių knygos
  • ISBN 9786090305270

Knygos „Misteris Mačeris“ aprašymas

Tikros istorijos, kurių nepasakotum bet kam,  kurias skaitant ne kartą nurausi, nes galbūt... atpažinsi save.

Ši knyga – apie stingdančius, iš proto vedančius vienišus vakarus ir kava kvepiančius bei aistra dvelkiančius pasimatymus, ne kartą pasibaigusius giliuoju O! Apie ją – trisdešimtmetę gundytoją Emą ir jos dešimt itin veržlių bei atkaklių medžiotojų vyrų, pakėlusių ją iki debesų ir ne kartą sutriuškinusių į mažiausias daleles. Apie niekam nematomą, be galo paslaptingą ir spalvingą vienoje labai karštoje mobiliojoje pažinčių programėlėje verdantį gyvenimą. Apie Tave, mano mielas liepsnojantis drauge, kuris kaip šešėlis persekiojai mane pastaruosius penkerius metus. Tik ar gali būti, kad likimas ne šiaip sau mus suvedė?

Ar mobilioji pažinčių programėlė nuves prie altoriaus, o gal... baigsis dar vienu nakties nuotykiu?

Apie autorę:

Tėja Adomė

Jei jums reikėtų herojaus savo būsimai knygai, Tėja Adomė tam puikiai tiktų. Arba Aistė Dauderytė. Nesuklyskite – tai tas pats žmogus. Atominė blondinė. Taip tikriausiai būtų pavadinta ir knyga apie ją – be galo veiklią jauną moterį, kuriai teko patirti ne vieną logika sunkiai paaiškinamą įvykį. Drąsiai priimančią sprendimus ir dėl nė vieno nesigailinčią. Bet nebūtų Tėja iš tiesų atominė, jei pati nebūtų parašiusi knygos. Tiesa, kol kas ne apie save. Apie Emą, kuri ne kartą skaitytoją stebins savo pasirinkimais ir ieškos meilės naudodamasi karšta pažinčių programėle, sukurta... santykiams be įsipareigojimų.

Tėja Adomė yra diplomuota ekonomistė, verslininkė, rašytoja, ne kartą keitusi savo vardą ir pavardę. Jautrios sielos asmenybė, tikinti meile, šeima, laiminga dviejų nuostabių vaikučių mama. Šiuo metu su šeima gyvena Lenkijoje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti