Morelio išradimas

Morelio išradimas

Internetu:
6,38€
Knygyne:
7,50€

Apie

Adolfo Bioy Casaresas – žymus Argentinos rašytojas, svarbus ne tik Argentinos, bet ir visos Lotynų Amerikos literatūrai. Nuo pat vaikystės atsidėjęs literatūrai, artimai bendravęs su tokiais rašytojais kaip Silvina Ocampo ar Jo...
Leidykla: Charibdė

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Charibdė
  • ISBN 978995573960

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Morelio išradimas “ aprašymas

Morelio išradimas

Adolfo Bioy Casaresas – žymus Argentinos rašytojas, svarbus ne tik Argentinos, bet ir visos Lotynų Amerikos literatūrai. Nuo pat vaikystės atsidėjęs literatūrai, artimai bendravęs su tokiais rašytojais kaip Silvina Ocampo ar Jorge Luisu Borgesu, Casaresas įnešė didelį įnašą į pasaulinės literatūros istoriją. Vienas iš fantastinio žanro pradininkų ispanų kalba autorius kūrė tikrovę ir fantaziją jungiančius pasaulius, kuriuos net sunku pavadinti antgamtiškais. Adolfo Bioy Casaresas geriausiai žinomas už savo stulbinamą romaną Morelio išradimas, išverstą į daugybę pasaulio kalbų ir Jorge Luiso Borgeso pavadintą tobulu. //// antras atlapas MORELIO IŠRADIMAS – moderniosios literatūros klasika tapęs romanas, užtarnavęs autoriui pasaulinę šlovę ir žinomumą. Tai neteisingai nuteisto kalėti ir nuo bausmės bėgančio pasmerktojo užrašai apie neįmanomą meilę, beprotišką baimę ir nepakartojamą pasiryžimą. Nesuprantami įvykiai rutuliojasi tiesiai prieš skaitytojo akis, o veikėjas ilgainiui ima suprasti, kaip paaiškinti šiuos keistus įvykius. Užburianti istorija, dominuojančios vaizdinės scenos verčia jaustis tarsi stebėtume filmą, tačiau sykiu padeda puikiai suvokti veikėjo psichologiją ir mintis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai