Motinystės išpažintys

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Vitae Litera
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 136
  • ISBN 9786094547539

Knygos „Motinystės išpažintys“ aprašymas

Tikimės, kad ši knyga, išleista Krizinio nėštumo centro 10-mečio proga, padės mums visiems geriau suprasti, ką iš tikrųjų patiria moterys, kokios jų mintys, jausmai, emocijos, kūno pojūčiai, kokios pagalbos joms reikia ne visada lengvoje motinystės kelionėje.

Moterys savo jautriomis asmeninėmis istorijomis atskleidžia šešėlinę motinystės pusę, kuri dažniausiai nutylima, taip pat parodo, koks gyvybiškai svarbus žmogiškumas šalia esančiam.

Tuomet, kai besilaukiančiai, netektį išgyvenančiai ar neseniai pagimdžiusiai moteriai sunku, svarbu, kad artimieji, aplinkiniai, medicinos personalas, psichikos sveikatos specialistai būtų ypač dėmesingi, atjaučiantys, priimantys, teikiantys saugumą ir palaikymą.

Kaip rodo mūsų centro patirtis, dažnai moteriai reikia žinojimo, kad ji ne viena, kad yra žmonių, kurie nuoširdžiai išklauso, rūpinasi, leidžia jaustis savimi, geba išbūti su kito skausmu, nuramina, padrąsina ir įgalina, o kartais – labai konkrečiai padeda paslaugomis, daiktais, materaliai ir pan.

Ne visų mūsų motinystės tapsmas lengvas, bet su geranoriška ir laiku suteikta pagalba – kur kas šviesesnis ir viltingesnis.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti