Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija -30%
Ne visai narvalas

Ne visai narvalas

Internetu:
6,02€
Sena kaina:
8,60€
Sutaupote:
2,58€

Apie

Vaikams nuo 4 m. Ryškus ir išskirtinis pagrindinis veikėjas tikrai sužavės vaikus ir įtrauks į šią žaismingą, labai aktualią istoriją. Knyga vaikams suprantamu būdu kalba apie tapatybę, buvimą kitokiu, tikrą draugystę ir tai,...
Leidykla: Alma littera
Autorius Jessie Sima

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786090145043

Knygos „Ne visai narvalas“ aprašymas

Vaikams nuo 4 m. 

Ryškus ir išskirtinis pagrindinis veikėjas tikrai sužavės vaikus ir įtrauks į šią žaismingą, labai aktualią istoriją. Knyga vaikams suprantamu būdu kalba apie tapatybę, buvimą kitokiu, tikrą draugystę ir tai, kad savo vietą pasaulyje galime pasirinkti patys. Ir nebūtinai tik vieną! 


Tai Kelpas. Jis nekreipia dėmesio, kad šiek tiek skiriasi nuo kitų narvalų. Bet vieną sykį, nublokštas stiprios srovės, Kelpas susiduria su paslaptingomis švytinčiomis būtybėmis, ir tai priverčia jį suabejoti, kad galbūt... tik galbūt... jis visai nėra NARVALAS.


„Ne visai narvalas“:

·         pabrėžia, kad būti kitokiam yra normalu;

·         moko, kad draugai nebūtinai turi būti panašūs, svarbu, kad su jais gera;

·         parodo, kad galime turėti daugiau nei vieną tapatybę ir priklausyti kelioms skirtingoms grupėms.


Džesė Sima (Jessie Sima) – rašytoja ir iliustratorė. Ji užaugo mažame miestelyje Naujojo Džersio (JAV) pietuose. Dabar rašo ir piešia sename name Niujorko valstijoje. Džesė Sima išleido daugybę paveikslėlių knygų, tarp jų „Ne visai narvalas“, „Myliu, Z“ ir „Naujas Spenserio augintinis“. Laisvalaikiu rašytoja skaito grafines noveles, žiūri siaubo filmus ir žaidžia su savo šunimis. Apsilankykite Džesės Simos internetiniame tinklapyje www.jessiesima.com

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai