Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Neištikimybė

Neištikimybė

Leidykla: Vaga
Informacija
  • Metai 2014
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9785415023608

Knygos „Neištikimybė “ aprašymas

Dr. Janis A. Spring – kvalifikuota klinikinė psichologė jau 37-erius metus gydo poras, patyrusias asmenybę ir santykius triuškinančią neištikimybės krizę. Gydytoja įsitikinusi, kad tada, kai abu partneriai sutinka skausmingai atvirai iš naujo pažvelgti į save ir į vienas kitą, jie atpažįsta ar išsiugdo savybes, kurių prireiks einant nelengvu gijimo keliu. Tokios poros įveikia neištikimybę ir jos sukeltą skausmą. Tokios poros vėl tampa poromis. KnygojeNeištikimybė nagrinėjami svarbiausi suirusios darnos poroje aspektai: Kodėl mus ištiko neištikimybė? Ar įmanoma atgaivinti sutryptą pasitikėjimą ir meilę? Kaip suvaldyti žemę iš po kojų išmušantį įniršį? Kokia dalis kaltės ir atsakomybės tenka kiekvienam iš mūsų? Kaip rasime jėgų išgyventi šioje prieštaringoje situacijoje? Kaip iš savo paties šmėklos vėl tapti gyvenimu besidžiaugiančiu žmogumi? Kaip iš naujo surikiuoti pamatinį pasaulio tvarkos ir teisingumo jausmą? Kaip susigrąžinti mudviejų intymų gyvenimą? Kaip išrauti šį įvykį iš atminties? Ar įmanoma atleisti? Ar atleisti sveika? Ar mes būsime? ..."gyvenime turbūt patyrėte nedaug tokių tragedijų, kurios prilygtų partnerio išdavystei. Neužmirškite, kad jūsų nusivylimas tarsi tirštas ryto rūkas <...> Dabar jūsų darbas – pasistengti pakęsti savo neviltį, nors kol kas dar ir nežinote, kaip ištrūkti iš jos gniaužtų".

 

 

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti