Noras

Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094415937

Knygos „Noras“ aprašymas

– Nuo ketvirtos klasės kasdien sugalvoju po norą, – pasakiau.

Hovardas išpūtė akis.

– Matyt, daug ko nori.

Papurčiau galvą.

– Ne, tik vieno dalyko, – atsakiau. – Visą laiką noriu to paties. Kiekvieną kartą.

Jeigu kas nors Čarlės paprašytų išvardyti 3 mėgstamiausias veiklas, ji atsakytų: futbolas, baletas ir muštynės. Tačiau tik vienas iš šių atsakymų yra teisingas. Čarlė dievina muštynes. Jai tas pats, ar naujoje mokykloje turės draugų. Jai svarbu tik tai, kad niekas nedrįstų neteisingai su ja elgtis.

Tačiau mergaitė tik iš pirmo žvilgsnio atrodo pikta. Juk ji vis dėlto susirado draugą ir rūpinasi benamiu šunimi. Be to, Čarlė žino begalę būdų sugalvoti norą. Ji įsitikinusi - jei didžiausią norą kartosi kiekvieną dieną, jis išsipildys.

Vienuolikmetė mergaitė kiekvieną dieną sugalvoja slaptą norą. Visada tą patį. Deja, kuo toliau, tuo labiau atrodo, kad svajonė neišsipildys. Ypač dabar, kai tenka išvažiuoti gyventi pas dėdę ir tetą į atokų kaimą, nes mama su tėčiu nesugeba pasirūpinti dukra. Pas giminaičius Čarlei nesmagu. Bet galbūt ne viskas taip blogai, kaip atrodo. Kaime mergaitė sutinka draugišką kaimynų berniuką Hovardą ir šunį, kurį prisijaukina.

Barbara O'Connor (g. 1950 m. lapkričio 9 d.) - amerikiečių vaikų knygų autorė. B. O'Connor gimė ir užaugo Grinvilyje, Šiaurės Karolinos valstijoje. Ji 26 metus gyveno Daksberyje, Masačusetso valstijoje, o dabar gyvena Ašvilyje, Šiaurės Karolinoje. Jos knygos yra pelniusios apdovanojimų, tarp jų - Parents Choice Gold Award ir ALA Notable Books. Noras - dar vienas autorės šedevras.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti