naujiena
Pasiimk iš gyvenimo viską!

Pasiimk iš gyvenimo viską!

Internetu:
3,10€
Knygyne:
3,65€
Leidykla: Luceo

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 112
  • ISBN 9789955678151

Knygos „Pasiimk iš gyvenimo viską!“ aprašymas

Pasiimk iš gyvenimo viską!

Visatoje egzistuoja fundamentalūs dėsniai, kurie galios ir jums, jei tik mokėsite juos panaudoti. Jie galioja kiekvienam, kuris žino apie jų egzistavimą ir moka juos pasitelkti.

Milijonai žmonių buvo įtikinėjami, kad sėkmės taisyklės yra tokios sunkios ir sudėtingos, jog jie tikrai jų niekada neišmoks.

Atskleidžiau, kad kiekvienas gali suklestėti, jei tik išmoks tas pačias „taisykles", kurias išmoko ir taiko klestintys žmonės.

Ketinu pateikti paprastą fundamentalų metodą, kurį pasitelkę galėsite turėti viską, ko norite, ir būti tuo, kuo norite. Tai yra mokslu paremti dalykai, jie galioja kiekvieną kartą, kai yra vykdomi paprastai.

Nepaisant galbūt prastos kilmės, nepaisant išsimokslinimo stokos, nepaisant to, kad nepažįstate nė vieno įtakingo asmens, nepaisant to, jog neturite lėšų, ir nepaisant bet kokių kitų tariamų trūkumų, vis tiek galite būti tuo, kuo norite būti, ir turėti tai, ką norite turėti.

Jei dabar puoselėjate bent menkiausią troškimą, kurį norite įgyvendinti, bet nežinote kaip, tada esate pasirengę mokytis, kaip „Skaičiuoti iki keturių".

Mums buvo sakoma, jog išsilavinimas yra privalomas ir absoliučiai būtinas norint pasiekti bent kokios sėkmės. Taip nėra.

„Jei mokate suskaičiuoti iki keturių", galite tapti bet kuo, kuo norite būti, ir turėti viską, ką norite turėti.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai