Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Pasveikimas ir sveikatos išsaugojimas pagal Ilzės jansonės sistemą

Pasveikimas ir sveikatos išsaugojimas pagal Ilzės jansonės sistemą

Internetu:
10,12€
Knygyne:
11,90€

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 304
  • ISBN 9789934583315

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Pasveikimas ir sveikatos išsaugojimas pagal Ilzės jansonės sistemą“ aprašymas

Pasveikimas ir sveikatos išsaugojimas pagal Ilzės jansonės sistemą

Mūsų gamtoje yra visko, kad atstatytume bet kurį organą ir išsaugotume jį sveiką. Tą aš įrodinėju 50 metų. Mano unikali sistema pagrįsta laukinių augalų vartojimu ne tik gydymui, bet ir maistui. „Salveo‘ augalų mišinį sudaro patys svarbiausieji augalai. ‚Salveo“ tai tikriausia sveikata ne tik fiziniam, bet ir subtiliajam kūnui.

Šie augalai kartu su svarbiausiais kultūriniais augalais (ridikai, sėtiniai, ropės, moliūgai), vartojami išoriškai ir geriant ar valgant, gali atstatyti bet kurį organizmą.

Svarbu pasiektus rezultatus išsaugoti tomis pačiomis priemonėmis ir metodais. Ta sistema ne tik gydo ligas, bet ir atstato patį organizmą, jo pažeistą struktūrą. Tik tada ji gali normaliai atlikti savo darbą.

Žmonės, susimąstykite! Jei jūsų inkstai yra susitraukę, sumažėję, o kepenų belikusi tik pusė, o pusė skrandžio ląstelių yra patologiškos, ar tokie organai gali dirbti NORMALIAI?

 

Kaip susigrąžinti sveikatą? Apie tai glaustai rašoma šioje knygoje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai