Penki elementai

Penki elementai

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius Dondi Dahlin
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415024643

Knygos „Penki elementai “ aprašymas

Daugelis šiuolaikinių žmonių nori pažinti save kuo giliau – tai įrodo asmenybės testų įvairovė žurnaluose bei internete. Žmonės nori žinoti savo elgesio tam tikrose situacijose priežastis. Knygoje „Penki elementai“ D. Dahlin nori mums parodyti, jog visi mes esame gimę su individualiais ritmais, nepriklausomais nuo genų ar auklėjimo.

„Dahlin skatina skaitytojus permąstyti tai, ką jie mano žinantys apie save bei kitus, mokydamiesi šių penkių skirtingų elementų bruožų <...> Skaitytojų, kurie yra atviri šiems mokymams ir svarsto, kodėl žmonės elgiasi taip, kaip elgiasi, klausimai bus atsakyti ne vieną kartą.“
Publishers Weekly

Dondi Dahlin daugelį metų tyrinėjo senovinę kinų medicinoje išplėtotą dvasinę žmogaus asmenybės tipų sistemą, sudarytą iš penkių elementų: vandens, medžio, ugnies, žemės ir metalo. Šioje knygoje aprašomi tipai padės giliau pažvelgti į save ir kitus žmones, suprasti, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip, kaip kurti sąmoningus ir harmoningus santykius. Tai – knyga, pilna laiko patikrintos sistemos praktinių patarimų, humoro ir išminties, kuri patiks visiems, klausiantiems o kas aš esu?

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti