Perestroika, Baltijos respublikos ir Čekoslovakija 1988 -1991 m.

Perestroika, Baltijos respublikos ir Čekoslovakija 1988 -1991 m.

Internetu:
12,62€
Knygyne:
14,85€

Apie

Knygoje analizuojamos Aksominės revoliucijos Čekoslovakijoje ir Dainuojančios revoliucijos Baltijos regione priežastys, sąsajos ir tarpusavio įtakos. Įvykiai analizuojami Čekoslovakijos politikos kontekste. Baltijos regiono problematikos samprata buv...
Leidykla: Margi raštai
Autorius Liuboš Švec

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 504
  • Leidykla Margi raštai
  • ISBN 978998609480

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Perestroika, Baltijos respublikos ir Čekoslovakija 1988 -1991 m. “ aprašymas

Perestroika, Baltijos respublikos ir Čekoslovakija 1988 -1991 m.

Knygoje analizuojamos Aksominės revoliucijos Čekoslovakijoje ir Dainuojančios revoliucijos Baltijos regione priežastys, sąsajos ir tarpusavio įtakos. Įvykiai analizuojami Čekoslovakijos politikos kontekste. Baltijos regiono problematikos samprata buvo susijusi su Čekoslovakijos vyriausybės ir visuomenės laikysena ne tik Baltijos revoliucijos atžvilgiu, bet buvo svarbus ir požiūris į M. Gorbačiovo perestroiką, komunistinės sistemos griūtį ir ją lydėjusį Sovietų Sąjungos iširimą. Lubošas Švecas(g.1961) dėsto Vidurio Rytų Europos ir Pietryčių Europos moderniąją istoriją Karolio universiteto Socialinių mokslų fakulteto Tarptautinių studijų institute. Jis yra pirmosios čekų kalba išleistos Baltijos šalių istorijos bendraautoris („D?jiny pobaltsk?ch zem?“, 1996), taip pat knygos apie Čekoslovakijos ryšius su Baltijos valstybėmis tarpukariu („Československo a pobaltské st?ty v letech 1918–1939“, 2001) autorius. Daug rašo apie moderniosios XIX–XX a. istorijos problemas ir čekų visuomenės santykius su Baltijos tautomis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai