Pokalbis su dukra apie ekonomiką

Leidykla: Kitos knygos
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • Leidykla Kitos knygos
  • ISBN 9786094273971

Knygos „Pokalbis su dukra apie ekonomiką“ aprašymas

Knygoje "Pokalbis su dukra apie ekonomiką" rasite prof. Yanio Varoufakio, vieno žymiausių šių laikų ekonomistų, kritišką ir provokuojančią pasaulio ekonomikos analizę. Autorius, pasitelkęs šiuolaikinės kultūros simbolius, literatūrą ir savo šeimos istorijas išdėsto, kaip susiformavo rinkos visuomenė. Priešingai nei dauguma ekonomistų, jis paprastai ir be įmantrių sąvokų pateikia sudėtingus procesus bei idėjas ir griauna vieną ekonomikos mitą po kito.

Ši knyga buvo sumanyta kaip laiškas dukrai ir priemonė suprantamai atsakyti skaitytojams į esminius klausimus: kaip atsirado pinigai? Kodėl egzistuoja skolos? Kas yra infliacija, defliacija ir palūkanos? Iš kur kyla nelygybė? Kaip dabartinė ekonominė sistema tapo visa apimanti ir ėmė lemti pasaulio visuomenių likimą? Nesvarbu, kiek jums metų, ši knyga priblokš savo paprastumu bei suprantamumu, mat autorius visus ekonomikos dėsnius paaiškins taip, kad jums ekonomika apraizgytas pasaulis bus daug aiškesnis. 

Jei abejojate rinkos ekonomika, jums patiks autoriaus argumentai, ir juos ypač paprasta suprasti. O jei esate dešiniųjų pažiūrų, sužinosite, ką galvoja protingiausi jūsų oponentai... Y. Varoufakis rašo su pavydėtinu entuziazmu. Skaityti be galo smagu.

Evening Standard

Varoufakis kviečia suabejoti ekspertais – svarbiausiu ekonomikos bastionu. Ši knyga – galingas demokratijos įrankis, pasirodęs pačiu tinkamiausiu laiku.

Naomi Klein, knygų „Tai viską keičia“ ir „Šoko doktrina“ autorė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti