Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Pragaištingas sprendimas

12,24€
14,75€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius Chris Carter
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 384
  • ISBN 9786094900150

Knygos „Pragaištingas sprendimas“ aprašymas

Sunday Times (UK) skaitomiausių dešimtuko autorius Chrisas Carteris įtraukia mus į „kvapą gniaužiančią istoriją“, kurioje Los Andželo detektyvas, pats persekiojamas praeities šešėlių, atskleidžia nepaprastai protingo serijinio žudiko tapatybę. 

Per keistą atsitiktinumą Vajomingo šerifo nuovada areštuoja vyrą, galimai įvykdžiusį dvigubą žmogžudystę, tačiau tolimesnis tyrimas pateikia šiurpinančių įrodymų, jog šis žmogus mažiausiai dvidešimt penkerius metus grobė, kankino ir žalojo aukas visose Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Įtariamasis tvirtina, jog jis tik eilinis pastumdėlis milžiniškame melo ir apgavysčių labirinte — bet ar juo galima tikėti?

Byla tučtuojau perduodama FTB, tačiau šį kartą jie priversti prašyti pagalbos buvusio kriminalinės elgsenos psichologo ir Los Andželo Itin sunkių nusikaltimų skyriaus vyriausiojo detektyvo Roberto Hanterio. Jam pradėjus kalbėtis su sulaikytu įtariamuoju, atskleidžiama daugybė kraupių paslapčių, įskaitant tikrąjį nesugaunamojo žudiko vardą, apie kurio egzistavimą nenutuokė net FTB ... iki šiol. 


Atsiliepimai

Šis dramatiškas ir įtampos kupinas trileris, tobulai tiksiantis Thomaso Harriso klasikos, „Avinėlių tylėjimas“, gerbėjų skoniui, stulbina netikėtais, kvapą gniaužiančiais istorijos vingiais ir verčia spėlioti iki pat paskutinio puslapio. Booklist


Ypač sadistiškas žudikas erzina fedus šiame... dėmesį prikaustančiame romane. Tikras  gėrio ir blogio mūšis. 

- Kirkus Reviews


Šioje greitai besirutuliojančioje istorijoje apstu netikėtų  vingių ir įtampos. 

- Booklist


Chriso Carterio „Blogis galvoje“ yra vienas labiausiai šiurpinančių rilerių.

- Fresh Fiction

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti