Raudoni bateliai

Raudoni bateliai

Internetu:
5,91€
Knygyne:
6,95€

Apie

Ne pirmos jaunystės moteris, pasitraukusi nuo teisėto vyro. Nors versle viskas klojasi gerai, tačiau gyvenimas be vyro – ne gyvenimas. Kai tas lauktasis svajonių vyras atsiranda, jis neša ant meilės sparnų. Jam daug kas leidžiama, dau...

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 240
  • Leidykla Eglės leidykla, UAB
  • ISBN 9786094321023

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Raudoni bateliai “ aprašymas

Raudoni bateliai

Ne pirmos jaunystės moteris, pasitraukusi nuo teisėto vyro. Nors versle viskas klojasi gerai, tačiau gyvenimas be vyro – ne gyvenimas. Kai tas lauktasis svajonių vyras atsiranda, jis neša ant meilės sparnų. Jam daug kas leidžiama, daug kas atleidžiama. Intriguojantis romanas, kuriame gyvai ir su humoru atskleidžiami susipynę gyvenimai. Meilė ir neapykanta, atradimai ir netektys, palaima ir neviltis, pasiaukojimas ir išdavystė. O kodėl raudoni bateliai? Dėl jų reikia perskaityti romaną. Geriausias vaistas nuo nelaimingos meilės yra nauja meilė. Ypač ta, pati didžiausia, užvaldanti širdį ir sielą brandžiame amžiuje. Moteris tada skuba, tarsi bijodama pavėluoti išgyventi stipriausius jausmus. Meilė dažnai būna akla, o praregėjimai – skaudūs. Verslininkei Aidai sekasi visur, bet ne meilėje. O sėkmė taip pat – ne amžina. Gyvenimo tikrovė, kai tyrėjai pareiškia įtarimus dėl nužudymo, kai duktė nusiveda mylimą žmogų, patikrina amžinąsias tiesas. Aidai tenka suvokti, kad, poetės žodžiais tariant, „Visų iliuzijų žlugimas yra visų tiesų pradžia“.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai