Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Saulėtekis. Kūriniai liaudiškos muzikis kapeloms + CD

Saulėtekis. Kūriniai liaudiškos muzikis kapeloms + CD

Internetu:
14,85€
Knygyne:
17,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 20
  • Leidykla Vasiliausko K.J. įmonė
  • ISBN 9790806000199

Knygos „Saulėtekis. Kūriniai liaudiškos muzikis kapeloms + CD“ aprašymas

Ilgametė kūrybinė ir darbo patirtis subrandino mintį išleisti savo geriausių kūrinių natų rinkinį. Šiame natų rinkinyje – 16 autorinių Algimanto Jono Bartašiaus kūrinių liaudiškos muzikos kapelai.

Čia pateiktos 12 instrumentinių ir 4 vokalinių pjesių partitūros. Neatsitiktinai instrumentinę muziką sudaro 7 polkos ir 4 valsai. Valsas ir polka – vieni populiariausių ir mėgstamiausių šokių, atkeliavusių į Lietuvą XIX amžiuje. Valsas ir polka buvo grojami ir šokami vestuvėse, krikštynose, įvairiuose pasilinksminimuose. Palaipsniui šie šokiai Lietuvoje įgavo nacionalinį savitumą, perėmė lietuviškų dainų ir šokių ritmiką, suartėjo su tradicinių šokių melodika. Šiame natų rinkinyje kūriniai parašyti liaudiškos muzikos kapelos sudėčiai: dviem smuikams, akordeonui, kontrabosui, birbynei ir klarnetui. Mušamųjų partiją autorius siūlo atlikti savo nuožiūra. Dainos parašytos vokaliniam duetui ir liaudiškos muzikos kapelai, jų melodinės intonacijos primena liaudiškus romansus. Partitūrose kūrinių tempai nenurodyti, patys muzikantai gali pasirinkti atlikimo tempą. Visas kūrinių partijas rasite kompaktinėje plokštelėje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti