Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
SAVIMONĖ psichologo požiūriu

SAVIMONĖ psichologo požiūriu

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Autorius V. Legkauskas
Informacija
  • Metai 2009
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9785415020928

Knygos „SAVIMONĖ psichologo požiūriu “ aprašymas

„Kas aš esu?“ ir „Ko noriu?“ – tai klausimai, su kuriais pirmą kartą susiduriame paauglystėje, tačiau daugelio jie neapleidžia ir vėliau. Nuo to, ar rasime atsakymus į šiuos klausimus, priklauso ne tik mūsų gyvenimo kokybė, bet ir galimybė susikurti tenkinančius santykius su kitais žmonėmis bei pajusti gyvenimo prasmę. Šioje knygoje pateikiami autoriaus tyrinėjimų rezultatai, atskleidžiantys, kaip savimonė formuojasi vaikystėje ir paauglystėje, kokią įtaką ji daro mums pasirenkant gyvenimo būdą ir žmones, su kuriais norime bendrauti, ir kaip ji kinta kintant mus supančiam santykių pasauliui. Knyga bus naudinga skaitytojams, norintiems suprasti save ir besidomintiems psichologijos mokslo šios srities žiniomis.
Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti