Turtų voratinklyje

3,00€
*Išpardavimo kaina
12,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Rokas Flick
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 144
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090139615

Knygos „Turtų voratinklyje“ aprašymas

Lietuvai išsiveržus iš Sovietų Sąjungos totalitarizmo gniaužtų ir po truputį tampant ekonomiškai savarankiškai, valstybėje staiga suklestėjo žiaurus banditizmas, korupcija, prasidėjo emigracija, o ką bekalbėti apie policijos neveiklumą ir dalies visuomenės troškimą bet kokiais būdais praturtėti. 

Romane „Turtų voratinklyje“ autorius vaizduoja vieną intelektualią šeimą, taip pat nelauktai praturtėjusią, tačiau susiklosčius nepalankioms aplinkybėms absoliučiai nuskurdusią ir nuklydusią į visuomenės pakraščius. Ir tik į gyvenimo pabaigą vienas iš sūnų susiranda iššūkių nuvargintą tėvą, bet ar tai išties reiškia, kad į šią šeimą, o drauge ir visą valstybę grįžo taika, gėris ir ramybė?

„Turtų voratinklyje“ – šeštasis Roko Flicko romanas; autorius yra viešai paskelbęs, kad tai paskutinė jo knyga. Šiame kūrinyje rašytojas atsiskleidžia ne tik kaip talentingas kūrėjas, bet ir kaip aštraus proto ekonomistas, mokslininkas tyrėjas, stebėjęs paskutiniaisiais XX a. dešimtmečiais Lietuvoje vykusius procesus ir juos fiksavęs atmintyje, kad dabar prikeltų literatūros kūriniu.

Ankstesniuose savo leidiniuose rašytojas kūrė Prūsijos, Klaipėdos krašto meninį kraštovaizdį, taip įsirašydamas į retas Lietuvoje literatūrinės Rytų Prūsijos kūrėjų gretas. 2015 m. už romaną „Emma, pastoriaus duktė“ jam buvo įteikta rašytojos Ievos Simonaitytės premija.

Rokas Flikas (vok. Rokas Flick, iki 1989 m. Rokas Alvydas Liaukonis, gimė 1936 m. rugpjūčio 16 d. Veisiejuose, Seinų apskrityje – mirė 2023 m. vasario 26 d. Klaipėdoje) – Lietuvos ekonomistas, rašytojas. Nuo 2014 m. buvo Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Autoriaus kūrybos pagrindas – Mažosios Lietuvos ir Klaipėdos krašto temos.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti