Ta dūzgianti ir kvepianti liepa yra

9,83€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
11,85€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786094802799

Knygos „Ta dūzgianti ir kvepianti liepa yra“ aprašymas

NETIKĖTA APYSAKA 

„Ta dūzgianti ir kvepianti liepa yra“ iš pradžių buvo sumanyta kaip rašytojos autobiografija. Dėl sunkios ligos tarp dangaus ir žemės atsidūrusiai knygos autorei kilo mintis pažvelgti į savo gyvenimą iš anapus. Todėl tekste labai ryškus istorinio laiko naratyvas. Tačiau  nejučia, pamažu tekstas virsta pastangomis susitaikyti su mirtimi. Pro kančios tamsą nelauktai prasiveržia gyvybės šviesa, neužgesinama gyvenimo meilė. 

Unikalūs rašytojos gyvenimo fragmentai, kuriuos jungia šviesus ir švelniai jautrus liūdesys. Daug ir nutylėjimų, kurie čia dar filosofiškai liūdnesni. Autorė dalinasi jautriausiais gyvenimo momentais, kurie ją užaugino: nuo atsiminimo iš vaikystės apie neįgalaus senelio skausmą, kelionės į internatą iki lemtingos auto avarijos, negrįžtamai atėmusios jos sveikatą.

Kūrinyje ypač gyvas žvilgsnis į Lietuvą, daug aprėpiantis, skausmingas, o kartu ir mylintis – suformuotas asmeninės patirties. Tas Lietuvos išsilaisvinimo etapas toks jautrus ir toks nepamirštamas…

„Kaip giliai šimtmečiuose buvo įsišaknijęs gyvenimas, neišraunamas sibirais, neišdeginamas ugnimi, nesutraiškomas buldozeriais".

Vanda Juknaitė – garsi lietuvių rašytoja, pedagogė, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė.

„...tos žydinčios gaisravietėje obelys yra mano autobiografija...“ – Vanda Juknaitė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti