Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tariamas iš tamsos / pokalbiai su vaikais

10,92€
15,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2012
  • Puslapiai 175
  • ISBN 9789986394952

Knygos „Tariamas iš tamsos / pokalbiai su vaikais “ aprašymas

Ši knyga unikali. Nėra su kuo lyginti.
Žinoma rašytoja Vanda Juknaitė (knygos „Šermenys“, „Stiklo šalis“, „Išsiduosi. Balsu“ ir kt.) čia kalbasi su vaikais. Su ypatingų likimų vaikais. Nereginčiais, negirdinčiais, nusikaltusiais, sutrikusio intelekto ar šiaip sudėtingesnio gyvenimo. Sukrečianti autentika, vaikų noras ir gebėjimas kalbėtis egzistenciniais klausimais, stokojančiųjų nusiteikimas patirti būties pilnatvę – tokie bendriausi šių skirtingų pokalbių bruožai. Jie skleidžia šviesą, atkuria žodžių ir vertybių reikšmes.

Tai trečias knygos leidimas. Pirmą kartą pasirodžiusi 2007 m., ši knyga įrašyta į mokymo programą, 2011 m. išleista Izraelyje hebrajų kalba, remiantis šios knygos idėja sukurtas Giedrės Beinoriūtės filmas „Pokalbiai rimtomis temomis“.

Ginta Čingaitė: „Jie labai kitokie, – visi vaikai. Ir kiekvienas su savo aureole. Ta gyvybė, esmė, branda, pulsuojanti iš jų sužeistų širdžių, daugiausia, atrodytų, dėl fizinės negalios, yra mūsų visų, suaugusiųjų, pasaulio atspindys, jie apšviečia mūsų silpnumą ir negalią gyventi.“

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti