Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Šeimos lizdo šiluma - sparnai tėvams ir vaikams

Šeimos lizdo šiluma - sparnai tėvams ir vaikams

Internetu:
11,48€
Knygyne:
13,50€

Apie

Nuo auklėjimo iki  darnesnių santykių – laimingų šeimų paslaptis. Vos vaikui gimus tėvai tikisi, kad jis užaugs savarankišku ir emociškai stabiliu žmogumi. Tai pavyksta, jei pasiseka išugdyti gerą savivertės jausmą bei pusiausvyrą...

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9789955268796

Knygos „Šeimos lizdo šiluma - sparnai tėvams ir vaikams“ aprašymas

Nuo auklėjimo iki  darnesnių santykių – laimingų šeimų paslaptis. 

Vos vaikui gimus tėvai tikisi, kad jis užaugs savarankišku ir emociškai stabiliu žmogumi. Tai pavyksta, jei pasiseka išugdyti gerą savivertės jausmą bei pusiausvyrą tarp priklausymo ir autonomijos.

Kartais auklėjant vaikus sunku laikytis nustatytų ribų ar suteikti vaikui reikalingą laisvę, nes kiekvienas iš vaikystės atsinešame savo „auklėjimo įdagą“. Tai gali gerokai susilpninti ryšį su vaiku ir kenkti santykiams.

Psichologės Stefanie Stahl ir Julia Tomuschat žingsnis po žingsnio parodo, kaip atpažinti įsisenėjusias nuostatas ir ankstyvuosius patyrimus bei kaip juos sėkmingai keisti. Kiekvienas galime išmokti skirti reikiamos lizdo šilumos savo vaikui, o atėjus metui – paleisti jį skristi.

Iš vokiečių kalbos vertė Asta Dvilaitienė.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai