Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Skaistykla

Skaistykla

Internetu:
8,92€
Knygyne:
10,75€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Eglės leidykla
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 128
  • ISBN 9786094321337

Knygos „Skaistykla“ aprašymas

Trečioji Antano Stanevičiaus poezijos knyga. Pirmoji – „Viešbutis“ išėjo 1989 metais, antroji – „Namai“ buvo išleista 2000-aisias. Rinkinį sudaro keturi skyriai: „Yra šalis, kur upės tebeteka“, „Pamestas peiliukas“, „Pirmais šio laiško žodžiais“ ir „Juodoji kiaurymė“.

Kolegių žurnalisčių atsiliepimai:

Antanai, Antanai. Tavo eilėraščiai gilūs aštrūs linksmi liūdni aktualūs istoriški ilgi trumpi suprantami  paslaptingi tiesmukiški metaforiški... ir t. t... Puikūs ir tiek. Esu sužavėta ir į vietą padėta!  Dalia Kutraitė

***

A.Stanevičiaus vaikams bei anūkams dedikuota, sarkazmu, ironija ir puikiu humoro jausmu persunkta „Skaistykla”, kurios tekstai įvardinti kaip pasakėčios ir eilėraščiai. Palmira Mart. „Atvira Klaipėda“, 2020 spalio 2 d.

***

„Šią naujausią savo knygą „Skaistykla“ rašiau 20 metų. Poetas Rimantas Vanagas komentavo: „Į pragarą, vadinasi, nenori, o į rojų, pats supranti“, – šypsodamais  taip ir nepabaigė sakinio poezijos rinkinio autorius A. Stanevičius“. Asta Dykovienė, „Klaipėda“, 2020 spalio 2 d.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti