Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija

Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija

Internetu:
6,38€
Knygyne:
7,50€

Apie

Sveiki,  pasaulio užkariautojų niekada netrūko. Didelė jų dalis nuo pat mažų dienų svajojo užvaldyti kitų širdis, sielas ir protus, pelnyti simpatijas ir pagarbą. O kai kurie net įžūliai tvirtino, kad „pasaulis toks jau...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 200
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441548

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija“ aprašymas

Slaptoji Kornelijaus Van Drebelio misija

Sveiki,

 pasaulio užkariautojų niekada netrūko. Didelė jų dalis nuo pat mažų dienų svajojo užvaldyti kitų širdis, sielas ir protus, pelnyti simpatijas ir pagarbą. O kai kurie net įžūliai tvirtino, kad „pasaulis toks jau daiktas, nori nenori turi jį užkariauti – antraip negalėsi paskui ramiai naktį bluosto sudėti.“

 Užtai ne kiekvienam užtenka drąsos tiesiog gyventi pasaulyje nieko iš jo nereikalaujant. Kas stipresnis – noras griauti ar kurti? Noras valdyti ar meilė ir rūpestis? Tą ir mėgins išsiaiškinti paslaptinga trijų rupūžių ir peliuko Redžinaldo Mausmejerio komanda. Ar pavyks slaptoji „Kornelijaus van Drebelio“ misija?

 Linkėjimai –

Virgis

Rašytoją Virgį Šidlauską Lietuvos skaitytojai jau pamėgo už nuotaikingas istorijas „Ulfas ir stebuklinga barzda“ bei „Ugnikalniukas ieško draugų“. Dabar jų laukia naujas nuotykis kartu su trimis rupūžiais ir peliuku nuostabiame povandeniniame laive pavadinimu „Kornelijus van Drebelis“. Rupūžiai ramiai gyventi visai nenori – jie svajoja užkariauti pasaulį. Kaip jiems seksis ši užmačia?

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai