Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Spalvų eilėraščiai

Spalvų eilėraščiai

Internetu:
3,61€
Knygyne:
4,35€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 20
  • Leidykla Lucilijus
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9789955324706

Knygos „Spalvų eilėraščiai“ aprašymas

Mus supa spalvotas pasaulis. Vaikai džiaugiasi spalvomis, bet ne visiems sekasi jas įvardinti. Knygelė „Spalvų eilėraščiai“ skirta padėti vaikams išmokti atpažinti ir įvardinti spalvas. Čia vaikai ras viena spalva nuspalvintus piešinius ir eilėraščius, skirtus konkrečios spalvos pavadinimui. Kad vaikas išmoktų atpažinti ir įvardinti spalvų pavadinimus, jis turėtų išmokti eilėraščius mintinai (arba nors vieną jų eilutę, kurioje minimas spalvos pavadinimas).
Taip vaikui bus lengviau sukelti asociacijas su spalvomis. Vaikas, kartodamas eilėraščius, turėtų parodyti spalvotą piešinį, iliustruojantį padeklamuotą eilėraštį.
Vaikai spalvotus knygelės piešinius gali naudoti aplinkos daiktų spalvų atpažinimui ir įvardinimui. Jie parodo, kokiam piešiniui tinka pasirinktas daiktas ir, prisiminę eilėraštį ar jo dalį, pasako, kokia spalva jis nuspalvintas.
Kad vaikai lengviau išmoktų eilėraščiusirsusietų spalvos pavadinimą norssu vienu daiktu, knygelėje yra pateikti ir nenuspalvinti piešiniai. Deklamuodamas eilutę, vaikas gali spalvinti minimą objektą nenuspalvintame piešinyje (reikia kartoti eilėraščio eilutę, kol vaikas spalvina objektą). Piešiniai paruošti taip, kad jis vieną piešinį spalvintų tik viena spalva.

Paskutinis eilėraštis ir piešinys padės vaikams pasitikrinti, ar išmoko atpažinti ir įvardinti spalvas. Šiame eilėraštyje yra paminėtos visos knygelėje pateiktos spalvos. Klausydamas eilėraščio, spalvotame piešinyje vaikas gali rodyti į minimą daiktą. Paskui jis gali pasakyti praleistą objekto pavadinimą. Darsudėtingesnė užduotis vaikui – pasakyti eilėraštyje praleistus spalvų pavadinimus po nenuspalvintu piešinėliu.
Knygelė „Spalvų eilėraščiai“ gali padėti išmokti atpažinti ir įvardinti spalvas vaikams nuo 3 metų. Jie gal dar nespalvins piešinių, bet galės parodyti paminėtą daiktą spalvotame piešinyje ir prisiminti nors vieną eilėraščio eilutę, kuri padės jiems prisiminti spalvą ir susieti ją su daiktu.
Ką daryti, jei vaikas jau pažįsta spalvas? Tada jis gali spalvinti knygelę taip, kaip nori!

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti