Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį

Leidykla: Eugrimas
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 232
  • ISBN 9786094373985

Knygos „Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį“ aprašymas

„Tai mūsų krepšinio istorijos dalis, ir ji privalo būti išsaugota“

Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas A. Sabonis


Knyga „Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį“ – neįkainojamas nematerialus Lietuvos kultūros paveldas, primenantis krepšinio gerbėjams ir visiems krepšininkams nelengvą, bet įdomų Lietuvos krepšinio kelią, garsinantį Lietuvos vardą Europoje ir visame pasaulyje. 

2013 metais pasirodė pirmoji knyga, kurioje užfiksuotas Lietuvos rinktinių kelias nuo 1925 iki 2013 metų. O štai šioje knygoje skaitytojams pateikiami Lietuvos vyrų, moterų, jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų rinktinių krepšinio laimėjimai nuo 2014 iki 2019 metų. 


„Per šiuos penkerius metus būta visko: džiaugsmo ašarų ir nusivylimo kartėlio, tačiau visa tai yra mūsų istorijos dalis, kurią mes labai branginame ir būtinai norime išsaugoti. Ši knyga leis tai padaryti ir ateities kartos turės progą prisiminti skambiausias pergales, jų rezultatus, jų dalyvių vardus ir įsimintiniausias rungtynių akimirkas.“

Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius-direktorius M. Špokas


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti