Tą naktį mačiau ją

3,00€
*Išpardavimo kaina
11,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Autorius Drago Jančar
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 200
  • ISBN 9789955268901

Knygos „Tą naktį mačiau ją“ aprašymas

Tai tikrais faktais paremtas istorinis romanas apie jaunos Liublianos aukštuomenės atstovės Veronikos Zarnik, kurią įtraukė neramios istorijos verpetai, gyvenimo epizodus ir paslaptingą dingimą. Apie ją pasakoja penki skirtingi asmenys – jos paliktas mylimasis, Jugoslavijos karališkosios armijos karininkas, abejotinomis viltimis gyvenanti motina, vokiečių okupacinės kariuomenės gydytojas ir dvaro tarnautoja, o pasakojimą užbaigia buvęs partizanas, kuris dėl neaiškių asmeninių motyvų ir paskatintas nesusipratimų išjudina traukinį, naktį perskrodusį daugybės žmonių likimus.

Knygos herojai atskleidžia ir savo gyvenimo detales bei piešia neramią Slovėnijos kasdienybę prieš Antrąjį pasaulinį karą ir jo metu. Šie žmonės kalba apie laikmetį, kuris prarijo įvairiais įsitikinimais besivadovavusius istorinius veikėjus ir karo akivaizdoje atsidūrusius žmones – tuos, kurie nesuvokė laikmečio siaubo ir tik troško gyventi paprastą gyvenimą. Bet „paprastas gyvenimas“ buvo tik iliuzija, nes tais laikais net iš pažiūros ramiame ir idiliškame kalnų papėdėje įsikūrusiame dvare nebuvo galimybės išvengti smurto apraiškų.

Iš slovėnų kalbos vertė Kristina Tamulevičiūtė. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti